Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket bántanak/bántottak...

Akiket bántanak/bántottak iskolában, milyen pletykáknak voltak a témái?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 21:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Engem bántottak általánosban is, meg középiskolában is. Általánosban folyton azzal piszkáltak, hogy csontváz vagyok, béna vagyok, stb... Aztán ugye jött a középsuli, ott igazából lettek barátaim, de ők is csak addig aeddig meg nem ismertük jobban egymást és szimplán eltávolodtunk, és egyedül maradtam. Senkivel nem voltam jóba. Szerencsére nem bántottak, de levegőnek néztem 3 évig, és akkor döntöttem úgy, hogy elmegyek egy másik osztályba(ugyanaz a suli) ott meg rögtön befogadtak és imádom az osztályom :) Az egész a közösségen múlik szerintem
2018. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 fghgirl101 válasza:

Sajnos platykák azok voltak 9.-be és azok nagyon felkavartak akkor is hogy nem igazak és nem kéne magamra vennem azokat..

Az eggyik az vopt hogy cicis képek vannak rólam, majd az hogy nekem teljesen mindegy kivel vagyok..

Aki terjesztette a legjobb fiu barátom volt es nagyon tiszteltem és szerettem erre ezt kapom hogy bekavar az életembe

2020. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!