Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolhat most rólam a...

Mit gondolhat most rólam a tanárnő?

Figyelt kérdés

Egy súlyos hibát vétettem a pénteki sulibálon. Iszogattunk pezsgőt, táncoltunk jól éreztük magunkat utána beraktak egy lassú számot és egy fiú odajött, hogy táncoljak vele. Miközben táncoltunk én a tanárnőt figyeltem (aki nekem szimpatikus illetve nagyon kedvelem őt és ezt a pezsgő hatására igencsak elfogadtam ill. megbeszéltem magammal h ez így rendben van - természetes tudom hogy nincsen, és perszejózanon elfoljtom ezen gondolatokat) aki nem messze ült az asztalnál. És észrevette hogy figyelem és utána hogy szomorúan nézek rá és nyilván gyorsan elpillantottam, de nem hülye ő se és biztos rájött már hogy “tetszik”. Eléggé szégyenlem magam ez miatt ...Szóval szerintetek mi játszódhatitt le a fejében rólam? Elítélhet miatta esetleg?

18/L


2017. nov. 1. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
14%

Hát itt olvastam sok hülye feltételezést pocsék fogalmazási módban, helyenként túl sok kötőszóval.

Gondold át eléggé és írd majd ki azt egy másik kérdésként, de csak ha tényleg képes vagy rá és még azután is fontos lesz számodra.

2017. nov. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!