Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy ne kötözköd...

Mit csináljak hogy ne kötözködjön az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Most kezdtem új suliba és van egy fiú (osztálytársam) aki ok nélkül egyfolytába belémköt. Azt élvezi hogy mond egy poént róllam , amin röhög a fél osztály ( Nem mindig). Vagy hogy egyfolytába fotozgat es azt élvezi hogy rossz kepek készülnek rollam. Azt hogy azokkal mit csinál azt nem tudom. De eleve ez is nagyon kellemetlen. Órán is valamikor odaszólt hogy nézzek rá es bemutat vagy odaszól valami ilyesmit hogy : “fordulj elorre te kutya”

Általában mar hatra sem nézek rá. Nem is mutatom felé hogy erdekel hogy piszkal de meg is csinálja. Próbáltam mar vele megbeszélni de csak mondja a hülye szövegét. Mit csinálhatnék? :/

16/Lány



2017. nov. 16. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de utálom az ilyen kis gyökereket
2017. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%
Nyakon vágni szeneslapáttal
2017. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es hidd el en is :/ es minden nap egy levegőt szívok vele :/
2017. nov. 16. 19:48
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es hat ja :D de nagyon nagyot oda vágni neki :D
2017. nov. 16. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg beoltani valahogy, de nagyon csúnyán, hogy egy életre elmenjen a kedve a kötekedéstől

Átérzem a helyzeted

2017. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fiúkat is cseszeget?

Ha csak téged, akkor ha más nem jut eszedbe, nyilvánosan érdeklődd meg tőle, hogy miért csak a gyengébbet támadja és hogy ettől érzi-e férfinak magát.

2017. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehetőségeid:

-új suliba mész

-agresszívan visszatámadsz, amolyan kifordulsz magadból

-tűröd mint egy szerencsétlen

-tanárral, szülőkkel megbeszélni


Amit kellene tenned:

-ha még egyszer basztat, megkérdezed tőle mire jó ez neki, mi baja veled

-ha nem hagyja abba, szólsz a tanárnak

-elmondod a szüleid, beszélsz velük

-ha a tanár normális, helyreteszi azt a baromat

-ha a barom továbbra is szekál, igazgató

-FONTOS: ha semmi sem változik év végére: új suli/vagy oszályváltás


Dolgok, amit nem szabad csinálnod:

-sírni miatta, mert nem éri meg

-tűrni hosszú ideig

-csendben maradni


NE TŰRD EL! Ez a legfontosabb. Vigyázz a lelkedre, mert nagy sebeid lesznek. Én is éltem át ilyesmiket, tudom.

2017. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát így elsőre nekem az jött le, hogy bejössz a kis takonynak, de mivel nincsenek agysejtjei, ennyi telik tőle.

Különben felnőttek között is vannak ilyen agyhalottak, nekem az egyik kollégám is hasonló. Utál engem és én is őt (50-es pasi, én 30as nő vagyok), de folyton odajön a közelembe és morog vmit az orra alatt, néha bámul, aztán nagy sértődötten elviharzik. Elég szánalmas jelenség.

Ez a taknyász mintha próbálná azt bizonyítani másoknak, hogy ő feletted áll, több nálad. Ami azt jelenti, hogy kevésnek érzi magát veled szemben :)

Próbál belőled valami reakciót kicsikarni, az ovisok szoktak ilyesmit.

Viszont ez, hogy kutyának hív, bicskanyitogató. Ezért a következő alkalommal ha valami sértőt mond szépen fogsz egy fél literes kólát és leborítod vele. Vagy cappyt, az könnyebben önthető palackból ;) Nem rálöttyinted, hanem szép nyugodtan odasétálsz és a fejére locsolod. (javaslom ne szemből, mert elugrik).

Hidd el olyasmit kell csinálni ami drasztikus, semmi más nem fogja kizökkenteni ebből.

Persze majd felvonul a tanári kar kéztördelve, de majd ott szépen elmondhatod mennyire ki tudja lelkileg készíteni az embert az, ha minden áldott nap valaki céltáblájaként kell élni.

2017. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!😊
2017. nov. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!