Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? , hogy beteg...

Mit csináljak? , hogy beteg legyek pl köhögjek vagy valami nem akarok menni holnap suliba tz-t írunk matekbol es nem tudom meg amugy masbol is irunk még és nagyon sok van tanulni.

Figyelt kérdés
nem hianyzok sokat suliból eddig kb 3nap van csak. És ha krétát eszek mibajom lesz? 15/l
2017. nov. 28. 15:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

4 éve tanít engem az a tanár és akik hiányoznak aznap amikor írjuk a dogát nem íratta meg velük soha. 45percet írjuk a tz-t.

Holnap olyan tantárgyak lesznek amiből alig írunk valamit a füzetbe kb

2017. nov. 28. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:

végülis te tudod. én inkább megírtam 1-esre, ha nem is tudtam, sőt érettségi előtt, utolsó évben félévkor meg is buktatott matekból, 1,5 átlaggal...volt benn egy dolgozatom, ami hibátlan volt, és ezt tudtam is, de csak a lezárás után javította ki, érdekes, egyből 2,0 lett az átlagom attól...év végére meg közel 3-as átlagom volt, végül az érettségim is 3-as lett.


alapjában véve nem a jegyek határozzák meg a tudásod, ha valamiben nem vagy jó, ez van, nyilván nem matematikusnak készülsz, hogy mindent kiválóan tudnod kelljen, más témában majd kijavítod.

2017. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én végig ötös voltam matekból, egész gimiben. Viszont érettségin akkora hármast írtam, hogy sírva is fakadtam. Akkor szerinted hogy lesz ez nálad? Nem ártana keríteni egy tanárt és össze kellene szedned magad, még nincs olyan sok minden amit pótolni kellene. Az egyenleteknél meg Pitagorasznál sokkal bonyolultabb dolgok jönnek.
2017. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megmondtam miért nem akarok menni meg picit köhögtem és megengedte h itthon maradjak
2017. nov. 29. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!