Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eltörtem véletlen egy fiú...

Eltörtem véletlen egy fiú szemüvegét és ki kell füzetnem?

Figyelt kérdés
Egyik nap kint fociztunk az udvaron és kapus voltam felrugtam a labdát és teljesen véletlen fejbe talált egy fiút akinek a szemüvege le esett és eltört. A fiú azt mondta ki kell füzetnem neki? 40000/FT De a szemüvegre keretet nem lehet venni azt mondta. Ja de a szemüveg kerete megvan ragasztva egyben van de ő neki nem tetszik igy a szemüveg.
2017. nov. 28. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem, erre nem kötelezhetnek, főleg ha a szabályzat is tiltja a szemüveget. Azért a foci, nem az a sportág, amit okos dolog szemüvegben űzni

Az más kérdés, hogy te érzel- e "késztetést", hogy beszállj a szemüveg árába.

2017. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Igazából, sokkal inkább a tanár felelőssége, ha a szabályzat ellenére, engedte szemüvegben játszsni.
2017. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Már úgy értem, ha tornaórán történt.
2017. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
15 perces szünet volt a kapuba voltam kirugtam a labdát felfelé és a fejére esett. A szemuvege a salakos pályára esett, ami ilyen gumos.
2017. dec. 3. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!