Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Utalhat mentális betegségre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat mentális betegségre? Mi ez az egész viselkedés?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt párommal, van egy 2 éves gyermekünk.

Nem is tudom,hogy kezdjek ebbe bele...

Rengeteget veszekszünk ráadásul a férjem olyanokat állít veszekedés közben amik el sem hangoztak, kitalál dolgokat.

Elmondja milyen szar ember vagyok majd másnap mikor megpróbálom megbeszélni kinevet és azt mondja nem mondott ilyet...

Igazából bármi van, örjönk, fogja a fejét, folyamatosan dühkitörései vannak... dobálózik vagy akár a tettlegességig fajulnak a dolgok. Véresre pöcköli az orromat , hajtja, hogy nem vagyok normális ( persze ha már ilyeneket hagyok nem is....) Tegnap volt egy kisebb összezördülésünk, természetesen semmi ronda szó vagy sértő dolog nem hangzott el a számból csak kértem legyen normális mert egy szimpla beszélgetést félreért és már egyből ordít.

El is indult tegnap itthonról többször, hogy elmegy itthonról de 10 percenként visszajött. Mondtam neki ha már ennyire mehetnéke van miért jön vissza? De fura volt... mert beszélgettünk is elötte , mielött elment , mosolygott puszit is kaptam kedves volt majd megint hülye. Nem akart velem aludni de végül melléfeküdtem. Éjjel magához ölelt puszit adott és simogatva keltettem. Megint távolságtartó lett elkezdett kötözködni hagyjam békén nem is értettem miért hisz este már minden rendben volt!?... Majd neki álltunk takaritani és kirángatta a kezemből a dolgokat, hogy útba vagyok majd elkezdte hozzám vágni a gyerek játékat , hogy ezt is kivihetem meg ezt is...

Ja hozzátenném tegnap hasi görcseim voltak, meghúztam mit tudom én mi de oda ált elém kiröhögött és leüntött egy korsó vizzel..... és segiteni se akart. Mai napon meg megint csak kértem legyen normális ne dobálódzon ne kiabáljon, hogy menjek innen meg ezt csináld azt csináld és erre egyszer csak lefogott és megfogta a büdös zoknikat, hogy azzal fogja betömni a számat. Elkezdett rángatni, lebirkózni, hajamnál fogva lerántani stb. stb. és közbe fojtogatott és próbálta erőszakkal a számba nyomni a zoknikat közbe röhögött , hogy na izlik? Finom befogod végre a szádat? Jajj ha csukva a szád akkor nem tudom bele tenni a zoknit kac kac kac s igy ment kb fél órán keresztül és mindez úgy, hogy a kisfiúnk is látta aki megilyedt és erre oda mosolygott neki azt mondta neki nyugi apa és anya csak játszik.... Fl dagadt a szám, belül vérzik a nyakamon nyomok vannak....

Én nem tudom miért szeretem és miért tragaszkodom hozzá talán mert tudom , hogy beteg és segitségre van szüksége de nem ismeri el. Én is labilis vagyok lelkileg de elmentem pszichológushoz... ő nem hajlandó mert állitja, hogy én vagyok a nem normális. Eszeveszetten vigyorog és lenéz és leszól dolgokért és azt mondja én vagyok a legszarabb nő a világon és ő tökéletes és neki nincs mit tennie.....

Mi erről a véleményetek? Régen már nyugtatókat kellett szednem mert annyira nem birtam mellette az őrületbe akart kergetni, kezdem érezni, hogy sikerül is neki. Tudom elkéne hagyni de most valami véleményre lennék kiváncsi.

Ráadásul el is ment itthonról miután megetetett a zoknival és azt mondta haza se jön a kisfiúnktól sem köszönt el akivel amúgy se törődik valami sokat mert ha haza jön munkából akkor ő számitógépes játékokat játszik..... Inkább mint, hogy a gyerekkel játszon.... és ez is borzasztó számomra. Arra hivatkozik a férjem, hogy fáradt... de ha leül a gyerekkel autózni épitkezni mitől fárasztóbb mint itt pötyögni!????



2017. ápr. 2. 12:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mikor is tunt jo otletnek hozzamenni es gyereket szulni egy ilyen faszinak?
2017. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

" Véresre pöcköli az orromat..." :D


Eddig olvastam:

Ezt nem mondod komolyan!

Hát, szevasz!

2017. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
a te mentális betegségedre mindenképp, ha ezt elviseled
2017. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Utalhat mentális betegségre. Főleg a tiédre. Gyereket vállalsz egy ilyen emberrel és hagyod, hogy ebben nőjön fel. Pontosan mikor tűnt jó ötletnek lelkileg megnyomorítani a saját gyereked?
2017. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Tudom könnyű azt mondani hagyd el,de ezt kell tenned.A saját és a gyereked érdekében.Ha számìthatsz a szüleidre,vagy barátokra,akkor beszéljetek meg egy napot,szerezzetek autót és amíg tuti nincs otthon pakoljatok össze és vissza se nézve irány onnan.Dokihoz is el kellene menned látleletet vetetni.Későbbiekben a távoltartás miatt.

Mielöbb lépj.Amíg csak el tudsz jönni!

2017. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Elhihetitek, hogy nem ilyen embert ismertem meg...

Nem ehhez a "személyiséghez" mentem feleségül...

A munkája is olyan meg olyan emberekkel van, hogy szerintem aba őrül bele én viszont próbálok mindent megtenni , hogy a legkevesebb gondja legyen és szeretnék minél elöbb visszamenni dolgozni és a kisfiamat bölcsödébe adni....

Nem ilyen volt ő és nem ezzel indultak a dolgok.

Ráadásul neki első kapcsolat minden téren..szexulálisan is.

Elég fiatal de lehet egy kapuzárási pánikja is neki... hogy mást akar kipróbálni.. Utalt is rá héha , hogy van valakije és azzal is fenyegetett már, hogy a gyereket elveszi tőlem és annyira rafinált úgy tud hazudni előadni magát, hogy én be se tudom bizonyitani , hogy igazam van mert olyan rögtönzött válaszokat ad, hogy köpni nyelni nem tudok.

Családomnak azt hazudta annak idején, hogy a kést magamba akartam döfni mikor terhes voltam és hogy őt folyton megalázom meg ilyenek. Mindenkinél rossz fénybe akar feltüntetni és néha már úgy voltam el is hiszem amit mond ... ezért mentem el pszichológushoz mert elhitette velem, hogy bennem van a hiba....

De ott kiderült, hogy minden rendben van csak depressziós vagyok és pánikbeteg lettem, bár nem rég volt egy haláleset a családban úgyhogy annak is köszönhető és a viselkedésének...egyszerüen félek már tőle és nem akarom , hogy a kisfiam erre rámenjen és igy keljen élnie. Én is apa nélkül nöttem fel...sőt anyám se élt sokáig... én is megérzem ennek a kárát. Azt hittem neki jobb lesz.

2017. ápr. 2. 13:16
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem tök mindegy, mi baja? Akkor jobb érzés lesz, ha fojtogat? A gyerek előtt!

A te pszichológusod mi a faxt csinál? Nem segít rajtad, az egyértelmű.

Most jön az, hogy gyes-ből nem tudsz elköltözni. Nyertem?

Ez a pasid "baja" is: tudja, hogy bármit megcsinálhat veled, nem tudsz elmenni, nem tehetsz ellene semmit.

2017. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ő lakik nálam gyerekek!
2017. ápr. 2. 13:21
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért a magyarázatot keresed a viselkedésére, ahelyett, hogy arra próbálnál megoldást találni, hogy lelép...őőő nem is tudom, mondjuk ma?
2017. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki a cuccait?
2017. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!