Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az egyik tanárom nagyon...

Ha az egyik tanárom nagyon keresi tanárnőm társaságát, ráadásul csokit is vett neki, akkor viszonyuk van?

Figyelt kérdés
A tanárom párszor feljön hozzánk ha óránk van vele, és kérdezheti őt mizu stb elég lelkes, tanárnőm pedig annyira nem. Szerintetek?
2017. nov. 8. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom, hogy az ő dolguk.
2017. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ehhez nektek nem sok közötök van. ;]
2017. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Féltékeny vagy? :)
2017. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Egyet értek az első 3-al. Amúgy nem feltétlen, lehet csak szeretné. (bár a viszony nem feltétlen a legjobb szó. valamelyikük házas? honnan veszed, hogy nem gondolják esetleg komolyan?)
2017. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó igazgatok van,amúgy nincs sok közöm hozzá. Mindkettő házas. Ezért érdekelt csak, szerintetek lehet-e valami.
2017. nov. 8. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:

"csokit is vett neki"


Ezt honnan veszed? Ott voltál, amikor vette? Olvastad a cetlit rajta, hogy kinek szánta? Láttad, amikor átadta? Ezt mind láttad? Vagy csak fantáziálsz?

2017. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam már csokit munkatársaimtól. Meg nevetgélni is szoktunk együtt.

Ettől még nem vagyunk mindannyian egymás szeretői :D

2017. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!