Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez nem "beteges" egy tanár...

Ez nem "beteges" egy tanár részéről?

Figyelt kérdés
A sulinkban múlt héten volt szalagavatónk. Csinosan felöltöztünk végzősök, rajtunk nadrág vagy szoknya volt, a ballagtatóinknál volt, hogy a szoknya inkább mini/koktélozós ruha mint ünnepi. Aztán a táncunk után átöltöztünk. Én egy térdfeletti, hosszúujjas, csipkés szürkés-fehér dresszben voltam, néhány osztálytársam volt aki miniszoknyát/koktélruhát vett fel. Ma matekon a tanárunk mondta, hogy őt zavarta, kényelmetlenül érezte magát, attól, hogy néhányan ilyen kirívóan öltözködtek fel, fel sem mert állni a székből, mert már... inkább nem írom le, le lehet szűrni. Egyáltalán azt nem értettem, hogy ezt miért ossza meg velünk egy 41 éves tanár, meg hogy "tetszettek" neki a lányok öltözködése. Oké, férfiból van, házas, van gyereke, de ezt kijelenteni 18-19éves gyerekek között? Ez nem beteges?
2017. dec. 7. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen fura, hogy "ezt még közli is" és ha tényleg elmondta "miért nem mert felállni"... hát tényleg fura.
2017. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De, beteges. Ha más nem, az, hogy felnőtt férfi létére képtelen egy kicsit kontrollálni magát. Mit csinál a strandon az ilyen?
2017. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem az. Tanár, nevel. S Elmondta, mit látott.

Nem az a beteges, hogy minden kint van?

2017. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Mit csinál a strandon az ilyen" Jaja. Ezért nem értem soha az ezen höbörgőket. Fuha felvett egy rövidnadrágot. A strandon meg sokszor felső sincsen a nőkön. Akkor ha odamegy lelkileg felkészül, felvértezi magát előtte, vagy mi? Bevédi magát faszállás ellen?
2017. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az. Tanár, nevel. S Elmondta, mit látott.

Nem az a beteges, hogy minden kint van?"

Hát az nagy nevelés, hogy közli, áll a farka. Menjen ki a budiba, aztán némán csapja ki és ne kenje rá másokra a saját gyengeségét.

2017. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Jézusom.. manapság a tanárok megvannak örülve....
2017. dec. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ccc, ennyit a mai tanárokról. Elvárják a kölyköktől, hogy viselkedjenek, de ők simán célozgatnak az álló cerkáiról. Tele a média a gyerekekt megrontó tanárokról. Meg a gyk is...


A tanárod is csak kalandot akar. Érettségiután már nem gond, ha egymásnak ugranak a tanárok és a diákok. Ti meg épp kapóra jöttök.

2017. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!