Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Behálózott egy fiú, aki több...

Behálózott egy fiú, aki több lánynak is udvarol, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nekem is elkezdett udvarolni,de rajtam kívül még minimum 2 lánynak is csapja a szelet. Nekem nagyon fáj,hogy nem csak velem foglalkozik,és emiatt a többi lányt is kezdem totálisan megutálni!

Mit csináljak?


2017. dec. 9. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
utáld meg inkább őt, tényleg ennyit számít a külső?
2017. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ezeknek a fajta fiúknak semmi sem szent, a lányokra csak egy megszerzendő célként/ tárgyként tekintenek. Rendszerint komoly szándékuk nincsen, ők maguk is komolytalanok.

A nagy számok törvénye alapján csajoznak, ezért minnél több vasat tartanak a tűzben, annál nagyobb esélyük van becsajozni. Ne foglalkozz az ilyennel, ha elég buta vagy és naív belezúghatsz aztán akkorát koppansz majd, hogy hosszú hónapokig szarul vagy. Hagyd ott.

2017. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Utána meg sirtok hogy nincs normális fiú mert az ilyen tahó páwa kis csírákra buktok.
2017. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Húzz sorszámot.
2017. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Aztán kisirjátok magatokat egy normális vállán majd folytatjátok a csírák utáni vágyakozást.
2017. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért is a lányokra haragszol és nem erre a megbízhatatlan kurv-pecér nyomorékra? Brutál ostoba lehetsz, ha ezek után még foglalkozol vele.
2017. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább győzd meg a többi lányt is hogy szarjátok le a srácot.
2017. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hehehe várjatok mindjárt jön a szokásos szánalmas 'brühühü de szeretem' :D :D Hogy mit csinálj? Hát szenvedj csak szépen tovább emiatt a selejt miatt ha már ekkora idióta vagy.
2017. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Elsővel értek egyet, a többiek eléggé sértődötten válaszolgattak. A stác érdemelné meg az utálatot. Mert Ő szórakozik veled. De a többi lányt ok nélkül utálod egy hülyegyerek miatt aki lehet jol néz ki de paraszt. Én nem adnám ennyire lejjebb. Minimum legyen sármos de gavallér is! Na az már valami. Ha majd annyit csalódsz te is, két szép szempàr vagy egy bicepsz nem fog meghatni. Ezért szeretik az érettlen csitriket az idősebb pasik akik nem akarnak komolyat. Mert egy jó nő az ő korosztályában már bőven átlát rajta! ;D
2017. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Akkor te jó nő vagy az idősebb korosztályból?
2017. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!