Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy férfi udvarol egy nőnek miközben kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Udvarol, de korrektül megmondta, hogy van párja, szereti, csak én is tetszem neki. Ezért néha rajzol nekem valami szépet, mondd pár bókot és ennyi. De közölte, hogy soha nem hagyná el senkiért a jelenlegi párját.


Csak nem értem miért csinálja. Elvileg olyan okból, mert szeretné boldoggá tenni a napom, és nem tekinti magát hűtlennek, csak engem különlegesnek.


Mi a véleményetek?



2017. okt. 25. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne álmodozz. Meg akar dugni. Csak tisztázta, hogy a párját nem hagyná el miattad.
2017. okt. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már elhívtam, de közölte hogy nem. Pont a párja miatt.
2017. okt. 25. 05:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb különlegesen buta vagy.

Legalább legyél önző: jó az neked, ha belezúgsz, de nem lesz belőle semmi? Nem.

Nyugodtan küldd el a fenébe, udvaroljon a nőjének.

Az érzelmi megcsalás se jobb, mintha dugnátok. Teljesen mindegy, hogy ő mennyire tartja magát hűségesnek.

2017. okt. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te napodat szeretnè boldoggá tenni:) A hiúságát legyezgetnè, ha bedőlnè neki. Ennyi. Nem több.
2017. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Félreérted a helyzetet: nem udvarol, hanem JÁTSZIK.

(Az udvarlásnak tétje/célja van - a játéknak csupán az öröm, önfeledt szórakozás.)


Ha szeretsz játszani, akkor játszd vele nyugodtan a férfi-nő játékot, csak meg ne égessétek magatokat.

2017. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egonövelés
2017. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichéjétől függ. Felőlem a párom szexelhet is mással.
2017. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányzik neki az udvarlás varázsa. Nekem is néha hiányzik és ezt könnyebb egy viszonylag "idegennel" csinálni, akinek még nem ismered minden egyes reakcióját.
2017. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!