Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon fog hiányozni az...

Nagyon fog hiányozni az osztályom. Hogy bírom ki nélkülük?

Figyelt kérdés
Szóval még csak 11.es vagyok. Még csak 9.be jöttem a suliba és már jobban szeretem mint előzőt ahol általánosban voltam. Nagyon érzékeny és visszahuzodo fiú vagyok. Ez az iskola olyan ahol nekem kell lennem hozzám hasonló emberek vannak. Azon gondolkozok sokat mi lesz ha elballagunk? Mindig könnybe szalad a szemem. Vannak emberek itt akikkel alig beszélek de mégis ha a jövőbe gondolok az jut az eszembe hogy mennyivel furcsább lesz. Például reggel bemegyek és látom xy olvas vagy beszélget és habár alig beszélgetek velük hiányozni fog ez a kép magam elől. Nem vagyok velük rosszba csak ők is ilyen maguknak való. Minden nyáron ha nyaralunk vagy ha csak elutazok Pestre néhány napra eszembe jut se jó lesz szeptemberben. De jövő nyáron nyaralás után már nem oda fogok visszamenni hozzájuk hanem mindegyikünk másfelé. És ettől félek az elején lehet lesz kapcsolattattas de a későbbiekben megbomlik. Nekem ők a barátaim sulin kívül nincs. Lehet Pesten is lesznek de akkor is hiányozni fog ez a 20 ember. Ennyivel kevesebbnek fogom magam érezni. És ez nagyon rossz érzés.
2017. dec. 9. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges ennyire ragaszkodni emberekhez.

Hidd el nekem.

2017. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!