Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet kezdeni a kanos fiú...

Mit lehet kezdeni a kanos fiú osztálytársaimmal? 16/l

Figyelt kérdés

Szakközépbe járok, az osztályban egyedül vagyok lány 16 fiú között.

A fiúk is 16-17 évesek, és egyszerűen mindig körülöttem vannak. Első hónapokban még élveztem is, mivel általánosban nem voltam valami közkedvelt, és itt most ha úgy vesszük egyszerre 16 fiú akar a kedvemre tenni.

De hihetetlenül kanosak, szünetekben meg óra alatt, sms-ben vagy messengeren is megállás nélkül mennek a szexuális célzások, hogy mit csinálnának velem az ágyban, milyen pózban meg ilyenek. Persze bulizni is ha megyek akkor velük, mert rajtuk kívül nincsenek nagyon barátaim. Ott is hihetetlenül nyomulnak rám, tök részegek voltak, le akartak itatni engem is.

Nem mondom hogy nem élvezem azt, hogy végre vannak olyan barátaim, akik elhívnak valahová, vagy ha valami bajom van akkor megkérdezik mi az, ki bántott (ahogy ők mondják: kit kell elásnunk?), de néha picit már sok a szexuális utalásokból. Szerintetek hogy lehetne őket egy picit leállítani?



2017. dec. 23. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha tényleg barátok vagytok akkor beszéljétek meg hogy ez téged zavar és nem szeretnéd hogy ilyeneket írnának neked, ha továbbra is folytatják akkor szólnék a helyedben egy tanárnak, ha ezután sem állnak le akkor pedig próbálnám megszakítani velük a kapcsolatot.
2017. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem semmi. :D


Esetleg ha összejössz valamelyikkel, akkor fognak csak leállni. :D

2017. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, ha azt mondod, hogy van barátod.:D
2017. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak haverok max.

Ha tényleg baj lenne úgy se állnának oda.

És elég bunkók is még ha haverom barátom ismerősöm is egy adott lány akkor se fogok neki ilyeneket mondani...

Max ha barátnőm

2017. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Ilyen osztályt nem csinálnak vagy igen??? :DDD


Lassan megunják a nem válaszaidat s megkapod a hüle kurta címet...türelem:))))

Tenyereld pofán őket bár lehet ez csak fokozza kangörcsüket...cserélj osztályt saját érdekedben.

2017. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Minek mentél fiú iskolába?? Nyilván nem azért mert annyira érdekelnek téged a férfias szakmák, ez full egészségtelen ilyen lányokat sose értettem, most mar elegitsd ki mindet.
2017. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát vagy figyelmen kívül hagyod őket, ami úgy nézem neked kevésbé kellemes, vagy leoltod őket legközelebb, az viszont biztos, hogy meg fogja változtatni a helyzetet. (Esetleg mondhatod nekik, hogy ez még korai neked, és akkor vagy megmaradnak vagy lekopnak, de biztos eléggé ki lesznek akadva, ha utána összejössz valaki mással.)
2017. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Mond meg nekik, hogy csak annak van esélye nálad aki jó kisfiú.
2017. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

A srácok általában ilyenek, főleg 17-18 évesen :D Persze hogy perverzkednek. Mond meg kerek perec, hogy ez neked sok, és hogy álljanak le vele. Ahogy látom elég jó velük a kapcsolatod, meg fogják érteni. Az is lehet hogy nem szándékos, egyszerüen csak túljátszották, és nem veszik észre hogy neked kellemetlen. Ha felvilágosítod őket, akkor biztos észbe fognak kapni. Az én fiú barátaim is perverzkednek, bár én simán visszaszólok, esetleg rákontrázok. Finoman persze, de nálunk nem olyan durvák az ilyen beszélgetések mint nálad O.o De, hogyha egyszer úgy érzed, hogy végképp túllőttek a célon, akkor nyugodt szívvel vágd pofán valamelyiket. Jogosan tennéd, mert ez már olvasva is elég durvának hangzik :D Beszélj el velük rendesen, ha ez nem megy akkor szólogass vissza.

Az egyik kedves válaszolónak pedig üzenném, hogy az iskolába jobb esetbe tanulni járunk és nem gangbang partykat rendezni. Nem ismered a kérdezőt, így felesleges olyan következtetéseket levonni az esetből, hogy csak azért jelentkezett fiú iskolába, mert annyira "meg akarja szeretgetni" az osztálytársait. Én egészségügyi iskolába mentem, ahol az osztály nagy része lány. Akkor most rögtön egy leszbikus szexuális bűnöző lettem (juhhé).

2017. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Mond meg nekik a problémád. Ha jófejek megértik. Amúgy milyen szakra jársz?
2017. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!