Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes lettem egy nálam...

Szerelmes lettem egy nálam kerek 10 évvel idősebb férfibe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kor különbség már sok, nagyon helyes okos és dolgozik, rendes fickó. Közös az érdeklődési körünk. Igaz más nyelven beszélünk de van türelme hozzám, hogy tanulom az ő nyelvét ( mivel abban az országban élek) és segít nekem, nem nevet ki mindig kijavít. Viszont 10 év már nagyon sok kör különbség szerintem :( én 19/L

2014. júl. 7. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted nem számít a korkülönbség.

vagy fogad el a korkülönbséget vagy próbáld meg elfelejteni.

2014. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, de én nem látok semmi akadályt a kapcsolatra. Ha neked ez kényelmetlen, akkor nem kell összejönni vele. Nekem nem lenne sok, de alapból 6 és 9 évvel idősebb testvéreim vannak, ami miatt nem érzem kényelmetlenül magam hasonló korúak társaságában.
2014. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Koztunk is 10ev van :) En 16 voltam amikor osszejottunk.Mar 4es fel eve egyutt vagyunk.Szerintem nem akadaly :)
2014. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves hármas, gyermeketek is lesz/van közös?
2014. júl. 7. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Éld át az érzést, ismerjétek meg egymást és egy idő után el tudod dönteni, hogy tényleg kell-e neked és van kifutása a dolognak. Saját magad "önismerete" számít a leginkább, az hogy mennyire tudsz megfelelően dönteni, mennyire tudsz megmaradni egy vagy az első ember mellett, mennyire vágysz a változatosságra stb. A nők gyorsabban érnek, de általában hamarabb elvirágzanak. 10 év különbség nem sok, 50 évvel ezelőtt 20-25 év különbséggel létesített kapcsolat is eltartott az egyik fél haláláig.
2014. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem sok ... teljesen normális ... a lényeg, hogy becsületes legyen


27f

2014. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 10 év nem sok! :) Én is mindig idősebb férfiakkal jöttem ki, valahogy a korombeli pasikkal sosem találtam az összhangot... 10 év sztem teljesen ideális :) Ha tetszettek egymásnak, akkor hajrá és sok boldogságot :)
2014. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es :)

Igen mar tervben van.Ha oszig nem sikerul,akkor elmegyunk orvoshoz is :)

2014. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettem nálam 60 évvel idősebb férfibe
2021. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!