Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek helyesen cselekedtem?

Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Volt egy gyerek aki kb 2 hónapig piszkált az iskolában én 8. As vagyok ő 5.-es. Először nem törődtem vele , és úgy csináltam , mintha nem is hallanám , de ezek után se hagyta abba. Utána elmagyaráztam neki , hogy hagyjon békén de ezek után is piszkálta. Meguntam és 3 szor könyékkel az arcába húztam , úgy hogy a gyerek kb elsírta magát (lehet hogy meg is zúzódott az orra) szerintetek jól tettem ?

#iskola #piszkálások
2017. okt. 12. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Remélem eltörött a kis szaros orra, és ferde lesz egész életében.
2017. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha másból nem ért...majd most nem fog piszkálni.
2017. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Más ember életébe beleavatkozni, úgy hogy nem is ismered bunkó dolog. (most az ötödikesre gondolok itt) Nekem is volt egy ilyen sztorim 9.-ben. A tiédhez hasonló pedig most 10. osztály végén.

Sose értettem, hogy ezeknek az embereknek mi a fájásuk. Miért jó az nekik, ha számukra ismeretlen embert tudnak bántani, és tönkretenni. Lehet hogy idegesítő vagyok a számára, már azzal is hogy hallja a hangomat, vagy lát engem de ez akkor sem megoldás. Engem is idegesít jó pár ember a megjelenésével, viselkedésével, a beszédével, de nem folyok bele az életébe. Miért tegyem sz@rrá a napját, csak azért mert idegesít?

Szerintem jól tetted, de ha nem áll le, akkor hívd a "fő górét" (igazgatót). Az általában intő jel szokott lenni a gyerekeknek. Persze vannak olyanok akiket egy igazgatói is hidegen hagy.

2017. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyugi már abba hagyta a gyerek , már messziről elkerül
2017. okt. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!