Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, helyesen cselekedtem?

Mit tegyek, helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez előző kérdésemből a mostani kérdésem előzményeit,már tudhassátok!Ma az anyukámmal felhívtuk az osztályfőnökömet,és tájékoztattuk a történtekről.Tud már így róla,nagyon meglepődött.Egyveleg mondta hogy nagyon büszke rám,mert már többször is megmutattam hogy őszinte,becsületes vagyok.Ezzel megint jó pontot szereztem nála.De félek!Mondta hogy majd a lányt félrehívja,és ugye akkor megnézi a kezeit.De aggódok hogy hazudni fog ofőnek,és valami baja lesz!Azt mondja hogy a macska karmolta meg,de nem így van.Az édesanyjának is hazudott,lopott tőle,ráadásul a nevelőanyja,de így viselkedik vele.ugye hazudott neki,félek hogy ofőnek is hazudni fog!Az osztályfőnök megbízik bennem maximálisan,és hiszem hogy lépni fog az ügyben!Mit tehet,ha a lány hazudni fog?Féltem,és nem rosszindulatból szóltam osztályfőnökömnek,és ezzel nem elárulni akarom,de nem szeretném ha hülyeséget csinálna!:(


2015. jún. 9. 21:13
 1/2 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőm,és nem szeretném elveszteni!

tudni kell hogy a lány nekem az egész történetet bevallotta!


Az előző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..

2015. jún. 9. 21:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom legalább anyukád tudja helyetted mi a helyes cselekvés. Mert abból az egyvelegből amit ide leirtál senki nem fogja tudni megválaszolni a kérdésedet. Annyira zavaros és érthetetlen az egész.
2015. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!