Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanáromnak úgy...

Az egyik tanáromnak úgy érzem, hogy hátsó szándékai vannak velem kapcsolatban! Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Erről a tanárról azt lehet tudni,hogy a végzős osztályoknál nagyon sok lánynak csapja a szelet,persze azért viszonylag normális körülmények között,sokszor megbámulja a lányokat,csakhogy én még csak 9.-es vagyok,és velem is pontosan ugyan ezt csinálja. Az osztályból más lánnyal nem csinálja ezt,és azt még sosem hallottam,hogy velem egykorú lányokkal csinálná ezt,mindig csak az idősebbekkel.

De csak hogy néhány példával támasszam alá a mondanivalómat: Egytől egyig mindenkit feleltetett az osztályból,engem kivéve,dolgozatoknál akár 3 pont mínusszal is megadja a jobb jegyet,órán rengetegszer rajtam felejti a szemét,mosolyog,kacsintgat rám.

Illetve van egy ped asszisztens,akivel jó viszonyt ápolok,és neki el mertem mondani ezt,és ő azt mondta,hogy lehet,hogy velem azért viselkedik így,mert én elutasító vagyok a tanárral,és ettől csak még jobban akar. Szerintetek lehet ráció,abban,amit Ő mondott?

Illetve mit gondoltok,mit akar elérni ezzel a viselkedéssel? És miért pont velem teszi ezt? :(


2018. jan. 5. 19:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#8-nak üzenném,hogy azért kell ezt ennyire "felfújni",hisz megriadok minden egyes tettelegességig fajult "ártatlan" flörtölése után,és mivel hatalma van fölöttem,ezért kiszolgáltatottnak érzem magam miatta. Hidd el,hogy nem a legjobb érzés,mikor egy apám korú férfi,aki nem mellesleg a tanárom,megbámul,és a szemeivel szinte levetkőztet,úgy hogy én még csak most csöppentem bele a kamasz korba,nulla tapasztalattal rendelkezem e téren. A feleségén élje ki az aberrált vágyait,ne rajtam. Nem tudom azt a válaszod elfogadni,hogy szerinted normális,ha a 14 éves diáklány tetszik a 44 éves tanárának.
2018. jan. 5. 20:59
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Dívik lett ezt eltúlozni. Már anyádék korában, sőt, ükanyád korában is megvolt már ez. Ne nézz oda, ha nem tetszik. Ha meg erőszakoskodni próbál, jelentsd. Ennyi.
2018. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10 Először simán odamondod Kérdezőnek, hogy ne sipítozzon annyit, amiért felnőtt férfiak nézegetik, majd amikor számon kérnek, azzal védekezel, hogy te a 22 éveddel még túl fiatal vagy ahhoz, hogy bizarr legyen, hogy bejönnek neked a tinik, nem úgy, mintha 30 lennél. Nos, válasz egy álláspontot, mert a kettő nem fér meg együtt. (A "régi szép időkről" meg inkább jobb nem megemlékezni ilyen kontextusban)

Na mindegy, befejeztem.. :D


Kérdező, neked meg továbbra is azt mondom, hogy szólj a szüleidnek.

A lányos apukák veszik a legkomolyabban az ilyen dolgokat (hmm vajon miért), szóval biztos, hogy nem fogják félresöpörni a dolgot.

2018. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak,egyetértek minden szavaddal! És igen,apukámnak szólni fogok,ő amúgy is ingerlékeny az ilyen témára.
2018. jan. 5. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!