Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Friss kapcsolatban a nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban a nő miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Amikor valami nem tetszik a lánynak elkezd bunkózni,sértegetőzni, a személyiségemet lealacsonyítani.

Ilyenkor meg viszakozik is a kapcsolatból mintha csak én lennék a hibás.


2016. szept. 7. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
dobd ki.
2016. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ő eleve ilyen személyiségű, ezért kell megismerni a másikat, attól, hogy kapcsolatban van, attól ő most még nem változik meg (majd később rájön, hogy ezzel a viselkedésével nem megy semmire)
2016. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert nemszeret,és ostoba.ilyennel sose kéne kapcsolat.lelépnék.
2016. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló nővel élek együtt már lassan 4 éve. Egy idő után rájön hogy nem megy vele semmire. A személyisége változni fog. Megkell "szelídítened" :)
2016. szept. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zavard el, nem való az ilyennek semmi, csak plüsskutya.
2016. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudni akarja meddig mehet el szájbaverés nélkül.
2016. szept. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6osnak

Tudja mert mondtam neki hogy én inkább elmegyek levegőzni minthogy kezet emeljek egy nőre vagy egyszerűen nem szólok hozzá

2016. szept. 13. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Így már értem. Akkor tedd azt, csak ne menj vissza hozzá. Szivasson mást.
2016. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hogy lapát...k...va gyorsan
2016. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!