Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, sok nő tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, sok nő tényleg így viselkedik egy kapcsolatban a párjával?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal beszélgettünk, és szóba kerültek a haverjai meg a nőik, ill. ex nőik. És mondta a barátom h a haverjainak a 90%-a olyan nőket fogott ki, és élt akár több évig is kapcsolatban, ahol a nő dirigált a pasinak hogy mikor hova mehet és hova nem.... nem engedte el a pasiját bulizni, vagy haverokkal lazulni. Én csak döbbentve hallgattam ezt.... Bár sajnos én is ismerek nőket, akik meg őrülnek egy kapcsolattól, és ők akarnak dirigálni a pasinak, hogy mikor hova kivel mehet....


Tényleg sok nő viselkedik így egy párkapcsolatban?


(1.) nem akarok általánosítani, tudom hogy nem mindenki ilyen. De annyi ilyen sztorit hallottam, hogy csak azt tudod mondani hogy a nők többsége....

2.) nem magamat akarom fényezni hogy én bezzeg nem ilyen vagyok, hanem ledöbbentem hogy a többség ilyen, és kíváncsi vagyok a véleményekre hogy ezt itt igazolják, vagy meg cáfolják)



2016. júl. 11. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

En szeretem ha ilyen a baratnom. Tartson kicsit fogva akarjon velem lenni. Hisz akkor tudom h szeret.

19f

2016. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem arról beszélek hogy valaki félti a párját..... én is megkérem hogy írjon vagy hívjon fel mikor haza ért buliból, vagy bográcsozásból (ha épp nincs kedvem elmenni, de amúgy is hagyom hogy nélkülem is kikapcsolódjon)

Arról beszélek, amikor valaki annyira féltékeny hogy maga mellett akarja fogságban tartani a párját, nehogy el menjen bulizni, vagy haverokkal lazulni...

2016. júl. 11. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát így eléggé papucsoknak tűnnek nekem, vagy az már rég rossz, ha hagyják, hogy a nő dirigáljon. Vagy egy férfi már legyen férfi, akit nem lehet csak úgy irányítani, és tudja kezelni a helyzeteket. Van egy tippem, hogy ilyen srácok csak azért kellettek ezeknek a nőknek, hogy lehessen kit irányítani.

20/F

2016. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
A nők irányítani akarnak egy párkapcsolatban. NEM társként kezelik a partnerüket, hanem csicskaként, pénzszaróként, papucsként. Még a nagypofájú alfahímeket is be akarják törni, mert a "logikájuk" nem engedi, hogy fejlettebb értelmi színvonalon kezeljék a párkapcsolatukat.
2016. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen, mellé meg megy csajokkal "kikapcsolódni" meg partyzni mert neki igenis kell a szabadság.

Barátom nem túl bulizós, van egy baráti köre és inkább velük találkozgat, de ha csak nem mondjuk összeül egy régi barátjával egy sörre akkor engem is szokott hívni, sőt, szinte elrángatni, bográcsozni, összejövetelekre, ismerem a barátait, jóban vagyok velük.

2016. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:

Nekem az eddigi 6 barátnőmből egy sem volt ilyen.

Máshogy voltak defektesek ;)


26/F

2016. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A testvérem barátnője és a férjem exe tipikusan ilyenek, utóbbit nyilván csak a férjem elmondásából ismerem, de testvéremnél sajnos élő tanúja vagyok, hogy mennyire rátelepedett a bátyámra a nője, és mennyire kifordította önmagából. Szenved, és mégis vele van, én ezt sosem tudtam ésszel felfogni...Pláne, hogy a nője sem úszik a boldogságban, nem véletlenül akar mindent irányítani.

A szüleimnél meg apa volt az, aki MINDENBEN irányítani akarta anyát (meg minket is a tesómmal). Ez nem kérdése, hanem inkább érzelmi intelligenciáé talán, azzal meg sajnos sokan hadilábon állnak.

2016. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én alapból nem értem, mi az, hogy "nem engedi"? Kikötözi otthon? Vagy mi? :D Oké, hogy általános suliban a szüleim "nem engedtek" el valahova, de egy felnőtt férfit mégis milyen alapon tartja otthon a nője? :D Szerintem ilyen esetben egyik fél se százas, se az, aki zsarnokoskodik, se az, aki hagyja.

22L

2016. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as általában lelki terrorral, fenyegetőzéssel, hogy akkor ne is gyere haza, hogy akkor elhagy/mással fekszik le, vagy a "sose vagy itthon nem is szeretsz"
2016. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:

Mivel hál istennek én is igénylem az ilyesmit, nem is tudom máshogyan elképzelni. Attól h kapcsolatban vagyunk, nem szűnünk meg mi magunk létezni. Vannak gondolataink, érzéseink, barátaink, életünk. Én igénylem is a külön töltött időt akár egyedül, akár társaságban, mert az másképp tölt fel. Ez persze nem azt jelenti, hogy együtt egyáltalán nem mozdulunk ki. Dehogynem. Csak számomra egy kapcsolat csak társkapcsolatként működik. Nem alá/fölérendelt "elengedlek" viszonyban.

Brrr még leírni is rossz.

2016. júl. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!