Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz lenne Facebookon ráírnom...

Gáz lenne Facebookon ráírnom az osztályfőnökömre iskolapszichológussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

17 vagyok, elmentem ma kórházba pszichológushoz de túl sok volt az ember, megijedtem és különben sem volt beutalóm, ezért visszafordultam.


Élőben nem szeretnék erről a pszichológusos dologról beszélni igazából senkivel, mert szégyellem és egy nagyon nehéz lépést nem akarnám még nehezebbé tenni.

Ofim sokszor Facebookozik, más üggyel kapcsolatban osztálytársaim már többször írtak neki, de én kicsit félek, hogy pl mi lesz ha nem bizalmasan kezeli az ügyet vagy belekérdez a problémáimba.


2018. jan. 8. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha úgy érzed, hogy pszichológusra van szükséged, miért nem fordulsz közvetlenül hozzá? Mármint az iskolapszichológushoz. Az "ofi"-nek nem is kell tudnia róla.

A másik: "belekérdez a problémáimba"? Az ég szerelmére, hogy segíthetne bárki a problémáidon, ha nem akarod neki megmondani, hogy mik azok?

2018. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Közvetlenül nem tudod megkeresni az iskolapszichológust?

Szerintem egyébként nem gáz. De nyilván én nem ismerem az osztályfőnöködet. De ha másnak is segített már, akkor szerintem biztosan neked is segít.

2018. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont azért akarok írni neki, mert másképp nem tudom hogyan elérni a pszichológust. Suli honlapján, házirendben, Facebookon nincs kint semmi információ.
2018. jan. 8. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg őt, hogy bizalmasan kezelje az ügyet. Egyébként valószínűleg enélkül is bizalmasan kezelné. Bár nincs abban semmi, ha valaki felkeresi az iskolapszichológust.
2018. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!