Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az iskolapszichológussal hogy...

Az iskolapszichológussal hogy lehet felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam. Magányosnak és kevésnek érzem magam a többi lányhoz képest. Pedig azt mondják (fiúk is) hogy szép vagyok. Mindenkivel kedves vagyok. Eléggé zárkózott vagyok. Nem sok mindenkivel beszélgetek az osztályból és barátaim sincsenek. Apukám pá éve meghalt, de még mindig nem dolgoztam fel. A volt osztályom és családom sokat bántott (már gimis vagyok). Szeretnék elmenni hozzá, de nem tudom hogy vegyem fel vele a kapcsolatot. Osztályfőnöknek kell szólni vagy csak úgy odamenni rendelési időben? Anyukám tudta nélkül szeretnék elmenni. Nics valami szoros kapcsolatunk és tök gáz lenne mindent elmondani neki.

15/L.



2016. szept. 10. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kopogj be, és kész. Az iskolapszichológus látott már, tud kezelni minden helyzetet, nem lesz neki meglepő, ha egy diák váratlanul betoppan hozzá.
2016. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha van, akkor bemész és kész. örülj hogy van, én csak olyan sulikba jártam, ahol nem volt.
2016. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én facebookon vettem fel vele a kapcsolatot és úgy beszéltük meg, hogy mikor mehetek.

Egyébként nem kötelező de szólhatsz az osztályfőnöködnek is, ha olyan vele a kapcsolatod.

Én imádom az oszimat, de nem szóltam neki, mivel nem akartam megijeszteni de így vissza gondolva, ha szóltam volna neki meg tudtam volna spórolni egy kis idegeskedést/ per hányingert (nem megijeszteni akarlak mert nagyon jó dolog, hogy van az iskolákban és lehet hozzá fordulni baj esetén, de én első alkalommal úgy éltem meg mintha vágóhídra mennék)..

2016. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!