Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetek magántanuló?

Hogyan lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.osztályt, de már nem birom. Az osztálytársaim piszkálnak mindenért.. Múltkor azon nevettek, hogy hogy veszem a levegőt.. Alapból csendes vagyok és mikor a tanár kérdezget akkor mindig beszólnak, hogy "úgysem fog megszólalni".. Nagyon nem érzem a helyem ebben a közösségben. (Azt hiszem egyikben sem) Biztos nem az a baj, hogy rossz a társaság hiszen már nagyon sok közösségben engem piszkáltak mert ilyen csendes vagyok. Én úgy szeretném ezt, hogy valahogy túlélem ezt a pár hónapot amít nem kapom meg a bizonyítványt utána anyámmal beszélni, hogy legyek magántanuló. Azt hiszem úgy kell, hogy az igazgatónak kell írni egy kérvényt, és egy indokot kell írni, hogy miért. Azt találom indoknak, hogy "beilleszkedési zavarok"

2018. jan. 10. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal beszéltél már erről? Osztályfönökkel?
2018. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne felkeresni az iskolapszichológust is (ha nincs, akkor a pedagógiai szakszolgálatot), két okból:

- meg tudja erősíteni, hogy nem csak lusta vagy és iskolaundorod van, hanem valóban vannak olyan problémáid a beilleszkedéssel, amik gátolják a rendszeres iskolába járást és az ottani egészséges működést, ezzel támogathatja szakmai oldalról a magántanulói státuszodat

- segíthet neked dolgozni azon, hogy ez változzon a jövőben, hiszen később is kell közösségekbe kerülnöd, lesz majd munkahelyed stb., és jó, ha ezekre fel vagy készülve, fejlődsz!

2018. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez azért a tanáraid szégyene, ne is haragudj.


Mi a fenét csinálnak a tanáraid, ha ezt hagyják? Őket kéne alkalmatlanság miatt továbbképzésre küldeni, nem téged akárhova. Egytől egyig mindet.


Te csak ne vállald magadra a beilleszkedési zavarokat. A hiba nem benned van.

2018. jan. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha okos vagy és pszihológus is ugylátja hogy átlagon felüli vagy akkor az is lehet indok hogy puritánul ku*va könnyü neked az iskola.... nálam eza helyzet nem tudom hogy sajnos vagy nem sajnos.... :D
2018. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!