Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek elmenjek-e magánta...

Szerintetek elmenjek-e magántanulónak?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok és hát nem érzem jól magam a suliban ha rá gondolok hányingerem van es rosszul vagyok.Emiatt 2 hétig nem mentem,szerintetekelmenjek magántanulónak.Lenne aki felkészít a vizsgákra itthol.

2016. nov. 8. 18:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
15%
nem, attól csak antiszoc leszel...
2016. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szerintem erre csak az tud válaszolni, aki fizeti. Ha van rá anyagi lehetőséged, akkor simán.
2016. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező nem bírja, ez tény. Attól még nagyobb antiszoc. lesz, ha olyan közegben van, amit utál, vagy ahol ki nem állhatják a semmiért.
2016. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
A kérdező csak jól jár vele, hogyha otthagyja. Bár ez esetben sokkal többet kell tanulnia otthon. Egy évet kipróbálhat. Addig sportoljon is közben, úgyis lesz rá bőven alkalma, végül is semmi dolga (a tanuláson kívül). És készítse fel magát ez idő alatt annyira, hogy ha esetleg nem sikerülnének neki a tanulmányai a magántanulói pályafutása alatt, akkor sikerüljön neki kibírni a visszamaradt éveket.
2016. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%

Ja, és #1 !


Az első bekezdést mindenképp olvasd el (meg úgy az egészet)!


[link]


Láthatod, nem a visszahúzódó embereket nevezik antiszociálisnak! Hanem azokat, akik viselkedésükkel tönkreteszik az osztályok életét. Azaz a rossz, kegyetlen tanulókat, akik folyton bántják a másikat. És ezt jegyezd meg.


De azért ide is bemásolom:


"Az új névben szereplő antiszociális kifejezés nagyon megtévesztő, mivel a köznyelvben antiszociálisnak azokat az embereket szoktuk nevezni, akik kerülik a társasági életet, visszahúzódóak, gátlásosak. Szakszerűen azonban ezt az embertípust aszociálisnak kellene nevezni, az antiszociális elnevezést fenntartva azoknak, akik szembefordulnak a társadalmi normákkal, felrúgják a társadalmi együttélés szabályait, így képtelenek beilleszkedni a közösségbe."

2016. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
11%
Tehát nem azoknak vannak beilleszkedési problémáik, akik csöndesek, és egy szót nem szólnak a másikhoz, hanem azoknak, akik nem bírják ki anélkül, hogy másokat bántsanak. Ezek az emberek sokszor agyi rendellenességgel rendelkeznek. vagy pszichopaták, vagy szociopaták. Bizony bizony, a rossz gonosz szemétkedő gyerekek mind azok. És valamelyik születetten ilyen hülye, születetten csak a kárára van a társadalomnak, és akármi történik, akkor is sem változnak, mindig ilyen kegyetlenek és gonoszak maradnak. és ezeket az agybeteg hülyéket követi birka módra a társadalom meg az osztálytársak. És aki nem akar egy szó szerint elmebetegnek benyalni tövig, azt le antiszoc.ozzák Most már tudod képben vagy remélem.
2016. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az oka a félelmednek.

Ha az osztálytársak, inkább új iskola. Ha a számonkéréstől félsz vagy bármi mástól, ami az iskolában van, akkor ahhoz kell segítség, hogy ezt le tudd küzdeni.


Nem szabad a problémák elől elmenekülni! Az tesz erőssé, ha megoldod őket vagy megtanulsz a nehézségekkel együtt élni.

Felnőttként is kifoghatsz rossz kollégákat, nehéz feladatot vagy hülye főnököt, mit fogsz csinálni?

Igen, én is azt mondom, ne légy magántanuló, mert antiszociálissá válsz.

2016. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Én már sajnálom hogy nem magántanuló voltam.


Lehet nem frusztrálna annyi múltbéli rossz tapasztalat most.


Ha most választanék elmennék magántanulónak mint a huzat. Én fiatal vagyok de többet nem tanulok állami intézményben semmit, vagy bárhol máshol.


Magántanulónak lenni az nagyon jó lehet.

2016. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Az antiszociális személyiségzavar szociopátiát jelent, aki úgy gondolja, hogy attól, hogy magántanulónak mész, szociopata leszel, az pedig hülye.

Keverik az antiszociálist az aszociálissal (esetleg az lehetsz tőle, de az se valószínű), viszont aki olyannal fenyeget, amiről nem is tudja, hogy mit jelent, annak én nem hallgatnék a tanácsára.


A legjobb az lenne, ha átmennél egy jobb iskolába, ahol rendesebbek a tanárok, osztálytársak, a magántanulóságot csak akkor ajánlanám, ha képes vagy önállóan is tanulni, mert nem hiszem, hogy minden tárgyból magántanárt fogadnátok.

2016. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Hát igen vagy másik intézmény vagy magántanulónak menni.
2016. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!