Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Panelban lakok és a felettem...

Panelban lakok és a felettem lévő család állandóan veszekszik és ordít. Valami "családsegítős" megoldásra gondolnék. Ahol a család tagjai egy mediátor segítségével meg tudnánk beszélni a konfliktusaik okait. Tudtok ilyesmiről ami ingyenes?

Figyelt kérdés
A rendőrséget azért nem hívom ki,mert így is elég nyomorultak, plusz az maximum csak az én problémámat oldaná meg. A család amúgy a két felnőttből, az ő (hallomások szerint alkoholista)fiúkból, annak feleségéből és közös gyerekükből áll. Nem akarom őket nagyobb bajba keverni ezért sem hívom a hatóságokat, de a problémát is jó lenne megszüntetni főleg a kisgyerek érdekében.
2018. jan. 11. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Mit nem értesz azon, hogy NE hívj rájuk senkit?


Vagy azt akarod, hogy a családsegítőst egyikük hirtelen felindulásból megverje?!


Ha ennyire zavar, mondd meg nekik TE, de ne más egészségével játszadozz!

2018. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Persze annyira már nem vagy tökös hogy odaállj eléjük...
2018. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Vagy azt akarod, hogy a családsegítőst egyikük hirtelen felindulásból megverje.

Dehogyis jobb ha a gyereket verik meg egymást. Be kell csukni a szemedet fuledet kérdezo,majd ugyis jon a mento ha olyan van,nincs dolgod. Remélem kiérzodik az ironia,sokan félrenéznek akkor is ha buszon vernek épp vkit,kit érdekel nem az én dolgom...

2018. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves 11/12. Azért mert egy családsegítő odamegy, még nem biztos hogy megverik. Mint azt olvashattad volna, "veszekszik és ordít". Azért gondoltam a családsegítőre, mert a helyzet egyik résztvevőnek sem tesz jót, főleg nem a gyereknek akit a legjobban sajnálok. Mondhatnám az arcukba is azzal sem lenne gond hisz a 110kg-mal nem hiszem hogy 2 öreget vagy egy nőt esetleg egy 70kilós részeget vagy 50 kilós párját nehéz lenne kezelnem. De az tüneti kezelés lenne nem pedig oki, nem oldana meg semmit. Ezért írtam ide hátha itt valaki/hozzáértő ad egy jó ötletet.
2018. jan. 11. 16:13
 15/17 anonim válasza:
100%
A családsegítő csak olyanokon tud segíteni, akik benne vannak abban, hogy segítsenek rajtuk, hajlandóak rá, előre megbeszélték ezt velük. Ha hívatlanul beállít, nem fogadják szívesen.
2018. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, ezért írtam hogy nem hatóságbeli, (biztos vannak civil szerveződések ilyen esetekre is).
2018. jan. 11. 16:22
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van jogod más család életébe beleszólni, de a rendőrséget kihívhatod rájuk, ha az életvitelükkel téged zavarnak (például az állandó zaj miatt).
2018. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!