Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elutasítottam, és most öngyilk...

Elutasítottam, és most öngyilkos akar lenni?!

Figyelt kérdés
Az iskolában van egy fiú,aki nagyon szerelmes belém,eleinte ezt én nem is tudtam. Mikor én megtudtam a dolgot,akkor visszautasítottam,hisz nekem van barátom. Erre ma hallottam,hogy bele akart ugrani a Tiszába,többen fogták le. Mit csináljak? Félek,hogy több kísérlete is lesz,és akkor az az én lelkemen fog száradni.
2018. jan. 14. 22:42
 1/10 anonim válasza:
95%
mar miert szaradna a te lelkeden, ezt termeszetes kivalasztodasnak hivjak.
2018. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő döntése nem a te felelősséged.
2018. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit csinálnál? Ne csinálj semmit. Max mondd el, hogy ez nem jó, ne tegyen ilyet azért, mert visszautasítottad, majd jön más. Többet nem tudsz tenni.

Egyáltalán miattad akart beleugrani? Józan volt? Miért a többiek társaságában akarta ezt megtenni?

2018. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Aki igazan meg akar halni az nem masok jelenleteben kiserli ezt meg, hiszen tudja hogy ugyis megmentik. Nyilvan cirkusznak szanta, es azt akarta hogy te is erteslulj rola, illetve ellened forduljon a kozvelemeny.

Ezt hivjak erzelmi zsarolasnak.

Amit te megtehetsz az az, hogy szolsz az osztalyfonokodnek es elmondod ami tortent, majd ok beszelnek a fiuval, illetve pszichologushoz iranyitjak ha ugy latjak hogy tenyleg komoly gond van.

2018. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem a te lelkeden szárad. Nem vagy felelős érte. Csak a saját baromsága, amit csinál. Amúgy nem teljesen százas a srác. Még ha nem lenne barátod, akkor is normális ember megérti és elfogadja a nemet.


Amúgy ez csak hiszti volt a részéről, érzelmi zsarolni akar téged. gy dolgot tehetsz, teljesen ignorálod.

2018. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél szánalmasabb nincs is..inkább magához láncolna érzelmi zsarolással..mi értelme annak? Az ilyeneknek csak a szája jár amúgy is. Nekem is sok ilyen tini lány mondta régen hogy vagdossa meg begyógyszerezte magát, mert szakítottam velük..hagyjuk már! Egyik se lett öngyilkos csak még szánalmasabb a szememben. Egy nyugtalan éjszakám nem volt miattuk pedig nem vagyok szívtelen. Ha valaki be akar ugrani a Tiszába akkor bele is ugrik. Ha ez igaz is, akkor is csak sopánkodott ott, hogy a többiek észrevegyék és lebeszéljék róla, hogy utána elmodhassa hogy "ő megpróbált öngyilkos lenni". Az ilyeneknek kényszerzubbonyban lenne a helye telegyógyszerezve hogy a nevét is elfelejtse.Nincs undorítóbb dolog mint ilyennel fenyegetőzni.
2018. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Fenéket . Semmit sem tesz , sajnáltatja magát és ezt a zsarolást használja . Egy nőm által kerültem hasonló helyzetbe , sok értelmetlen vitát balhét kezdett és állandóan féltékenykedett . Meguntam és azt mondta szia veszem a cuccaim és ennyi . Ezen kiakadt és üvöltött elém állt és azt mondta ha kimegyek az ajtón utánam ugrik a 3iról... Erre kitártam az ablakot és mutattam hogy lehet ugrani .Erre nem számított és normális hangon beszélt stb .Aztán a egyre jobban izgatott és az ágyba végeztük a napot. Arca teste is kívánatos volt , szexszel is tudott rám hatni ....
2018. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele. (Ne mutasd neki, hogy érdekel.)
2018. jan. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Xard le, nem normális a pali.... Élettelen bolond....
2018. jan. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne engedj a zsarolásnak! Ignoráld őt, tekintss rá úgy, mintha nem létezne, nézd levegőnek!
2018. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!