Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti öleltétek már meg valamelyi...

Ti öleltétek már meg valamelyik tanárotokat?

Figyelt kérdés
Suliban, vizsga után, ballagáskor stb? 😂
2018. jan. 16. 16:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Általános iskola alsóban asszem 2-t 3-at, azóta egyet se.

15/l/kilencedikes

2018. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem és nem is fogok.
2018. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az általános iskolás osztályfőnökömmel (egyben a földrajztanárnőm is volt) máig nagyon jó a viszonyom, meg úgy kábé az egész akkori osztályé is. Nagyon szeretnivaló tanárnő volt, nem olyan, aki letojja a diákjait és már számolja a napokat a nyugdíjig, hanem aki tényleg odatette magát emberileg is. Az iskolában anyánk helyett anyánk volt, ha kellett akkor szigorúra váltott és felemelte a hangját, de ha rendesen viselkedtünk, akkor mindig éreztette, hogy szeret minket :) Már akkoriban is nagyon közvetlenül viselkedett velünk, és ma is két puszival + öleléssel köszöntjük egymást, ha összefutunk :)

24/F

2018. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak puszi volt,ha már érintkezésnél járunk.
2018. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

2 suliban tanítottam 1-1 évet. Mindkettőnél, amikor végeztem, volt pár kilencedikes diák, akik megkérdezték, hogy megölelhetnek-e búcsúzásul. Fiú és lányok is.


Az egyik kislány az utolsó napomon minden találkozáskor a nyakamba ugrott.

2018. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolába voltam első éves és elkezdtem a tanárommal beszélgetni és tök jól kijöttünk mivel sok olyan dolog van ami őt is érdekli és engem is.Inkább iskolán kívűl beszélgettünk (írásban), mert nem volt sok ideje.Aztán idő elteltével jóba lettünk és látszott hogy kölcsönösen tiszteljük egymást.Osztálykarácsonykor mikor mindenki elment megkérdeztem, hogy megölelhetem-e és mikor megöleltem nagyon jól esett, hogy ő is átkarolt, mivel én csak számomra fontos embereket ölelek meg és abból is nagyon kevés van.És azért vártam meg míg mindenki kimegy, mivel középiskolában már az ölelést nem néznék jó szemmel.Igazából azóta is nagyon jóban vagyok vele és látszik, hogy szívesen beszélget velem, sőt még a többi volt osztálytársaimmal is, csak ők nem kedvelik a tanárt aki ofőnk volt.
2018. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De aranyos történetek, írhattok még 😍
2018. jan. 21. 10:47
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc tanárnőmet a többiek nagyon utalták, pedig aranyos és kedves, segítőkész, nagyszerű tanár volt. Követelt de nem volt vészes, mi matekosok vagyunk ő magyar szakos. A “jofej” osztálytársaim és szüleik elérték,hogy új tanárt kapjunk. Tavaly év végén adtam neki ajándékot, de még mielőtt az osztály előtt bejelentette h a következő évben nem ő lesz. Nekem akkor mondta,bár valahol sejtettem a szomorú igazságot. Látta rajtam h nagyon szomorú vagyok és széttárta a karját,először ő közeledett. Aztán én is átöleltem. Mivel a szertárban voltunk más nem látta, nem is tudnak róla sokan. Egyébként gimiben én nem tapasztaltam ilyeneket, nem szoktak a tanárok és diákok ölelkezni ami valahol érthető, de néha szerintem jó,persze megfelelő körülmények között. Ezt nem kell félreérteni.

17/L

2018. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát persze! Engem anyukám tanított általánosban. :D

De hogy milyen féltékeny voltam mindig a gyerekekre az iskolából, meg az osztályára, mert mindd ölelgette. Nekem meg nem nagyon szabadott, mert igazából nem szereti, ha megölelik... :(

2018. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Aha nyolcadikban a ballagáson a töri tanáromat és egybe az ofőnket eszméletlen jó humora volt és kedves is. Mikor megöleltem persze sírtam bár az egész osztály sírt még ő is pedig nem volt egy érzékeny tipús. Azóta néha bemegyek a suliba és akkor is megölelem🙂
2021. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!