Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak az iskolában?

Miért bántanak az iskolában?

Figyelt kérdés

Iden kezdodott. (Most vagyok 8.-os) iden oktober korul kezdtek el dunsztom nincs hogy miért. Mindig engem bámultak, sutyorogtak rólam, órákon megaláztak pl le idiótáztak meg kiparodizálták amit csinálok miközben én csak ültem. Aztán nem foglalkoztam velük és abbahagyták. De ezen a héten újra kezdték. Tegnap pl egy ilyen gumilabdával dobáltak (nem tesin hanem hoztak). Aztan nem tudom hogy mit terjesztenek rólam de a D-sek akik velünk jóban vannak (mi B-sok vagyunk) azok amikor jottunk ki barátnőimmel a wc-ről végig engem bámultak és vigyorogtak amikor elmentem előttük. Meg olyanokat mondtak tegnap irodalmon (nem volt tanar) hogy engem (csak ugye a nevem mondtak) majd bekuldenek a dohanyboltba es hogy majd en veszek nekik cigit es igy rohogtek.

Vannak barataim 5-en vagyunk igy baratok tehat nem azert van mert nincsenek barataim. Semmit nem tettem ellenuk sot en jofej vagyok mindenkivel. 1 fiú van aki a góré vagy hogy mondjam mindenki megy utána ha ő utál engem akkor az összes fiú (kivéve 4 normálisat) akik amúgy jófejnek tartanak csak nem akarnak vele szembeszegülni.

Lehet hogy ezek nem nagy dolgok de nekem nagyon rosszul esnek és félek holnap bemenni már előre attól félek hogy hogyan fognak megalázni. Attól is félek hogy majd megtudják a matek felvételi eredményem ami olyan 15 pont lett és azzal fognak basztatni hogy így vagyok hülye meg úgy.

A többi lány ha piszkálnak kiálnnak melettem de nem ér sokat annyit hogy aznap már nem piszkálnak (mar annak is orulok)

Mit tegyek?:(


2018. jan. 25. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ugy latom nem a megoldast ,hanem a kifogast keresed ,hogy miert nem fog mukodni semmi.Ha semmit nem probaltok tenni, akkor tenyleg csak rosszabb lesz.
2018. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De mondom hogy varok egy-ket hetet hogy mi lesz a vege es ha nem hagyjak abba vagy valotlan dolgokat terjesztenek akkor bekuldom apukamat. De anyukam is lehet vagy mind a ketto. Anyumnak jo a beszeloleje apam megha mar megemeli a hangjat beszar mindenki
2018. jan. 25. 15:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos minden iskolában előfordul ilyen. Engem is éveken át bántottak, amikor általános suliba jártam, emiatt lettem önbizalomhiányos meg még inkább zárkózott. Sajnos nekem csak ahhoz volt erőm, hogy még jobban összehúztam magam, és próbáltam felszívódni. Amikor már nagyon eldurvult a helyzet, mindig szóltam az of-nek, persze, akkor én voltam a pisis, aki sír. Felnőtt fejjel annyit tudnék tanácsolni, hogy bármennyire is félsz, állj ki magadért, bármit mondanak, válaszolj vissza, vagy legyél közönyös. Ne látszódjon rajtad, hogy fáj (tudom, hogy nehéz), előbb-utóbb megunják. Iskolapszichológus van a suliban?
2018. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Rendben kerdezo,en neked drukkolok !
2018. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos:(

Utolso koszonom!!

2018. jan. 25. 15:57
 16/17 A kérdező kommentje:
De egyszer pl az volt hogy kapott ez a bizonyos gyerek szaktanarit es akkor ramkente hogy miattam kapta azt se tudtam hogy kapott erre ramkente hogy miattam.
2018. jan. 25. 17:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia tudom,hogy régi kérdés ,de mi lett a vége a storynak,?
2021. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!