Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó ötlet így imponálni a...

Jó ötlet így imponálni a tanárnőnek? Tetszeni fog neki?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy 10.-es gimnazista vagyok.


Még eleinte kicsit félénk és visszahúzódó voltam, de mostanra már sokat fejlődtem lelkileg és fizikailag is.

Jóban az osztály menő gyerekeivel is, eljárok edzeni és már keveredtem verekedésbe is.


Van egy tanárnőnk aki németet tanít, fiatal, 33 éves.

Nekem ő nagyon tetszik, de ne értsetek félre nem akarok túl sokat, mert van férjei és két gyereke.


Azt szeretném ha ő is jobban megkedvelne és felnézne rám.

Hétfőn lesz német óránk és egyik osztálytársammal azt tervezzük, hogy a teremben egymásnak esünk és elkezdünk verekedni a tanárnő előtt, hogy lássa milyen kemény vagyok.


Sikerülhet szerintetek? Vagánynak fog tartani?



2018. jan. 27. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bicskát is vigyetek, egy késharc még menőbb
2018. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, nehogy már! Extrém hülye ötlet! Ezzel csak osztályfőnöki, esetleg igazgatói intőt érsz el! azt hiszed, hogy a tanárnőt érdekli, hogy te milyen tökös csávó vagy? Neki nem az a szempont, ő nem a haverod. Őt a némettudásod és intelligens viselkedésed érdekli, úgyhogy inkább a tantárgyában jeleskedj otthoni tanulással és aktív órai munkával.
2018. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettol akarsz menonek tunni, a szemeben csak egy eretlen gyerek leszel.
2018. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"...de mostanra már sokat fejlődtem lelkileg és fizikailag is"


Akkor lassan ráfeküdhetnél végre az agyi fejlődésre is. :D

2018. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog felnézni rád attól, hogy agyhalott vagy.
2018. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén remélem, hogy még a rendőrséget is rátok hívják.

Aztán majd el lehet magyarázni, hogy csak megjátszott bunyó volt ..na akkor lesztek igazán vagányok.

Biztos 10.-es vagy?!

Nem inkább 10 éves?

2018. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora hüleség. Igaza van a 6-osnak,ez 10 éves viselkedik. Én igaz lány vagyok, de a töri tanárunk kedvel, egyik legjobb tanulója is vagyok, figyelek órán, hozzátudok szólni dolgokhoz. Vagy a német tanárom férfi, ismerem kiskorok óta. Nem tervezem elcsábítani, mert nős, családos férfi. Nem tudom, hogy mennyire bír engem, de szerintem nincs rossz véleménye rólam. Ha úgymond imponálni akarok akkor érdeklődök a tananyag iránt, nem verem meg az osztálytársam, csak egy agresszív állatnak tart majd.
2018. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
xDDDDDD Biztos nagyon keménynek fog tartani egy 33 éves nő egy 16 éves verekedő kisfiúcskát. Foglalkozz inkább a német házival.
2018. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőttnek nem fogsz imponálni verekedéssel... Egy tanárnak pláne nem, azzal hogy tönkreteszed az óráját... Ez a munkája, készül rá hogy mit és hogyan tanítson (többet készül egy tanár, mint sok fiatal) és erre két hülyegyerek nekiáll verekedni. Egyáltalán nem imponáló, primitív állatias viselkedés.
2018. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!