Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valami tanácsot tudnátok...

Valami tanácsot tudnátok adni, hogy a szüleim elfogadják ezt a helyzetet és elengedjenek vele?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam egy ofőt, aki mára már nem tanít, hiszem másik iskolába kerültem, ő pedig másik iskolába tanít mivel megszűnt az az iskola ahová jártam.

Nos, a régi ofőmmel jól kijövök a mai napig és tényleg nagyon jó viszony van közöttünk.

Iskola óta nem találkoztunk és megkérdeztem tőle, hogy van-e kedve találkozni amire igennel felelt, viszont pont olyan volt a helyzetünk, hogy egyikünknek sem volt jó...

Még nyári szünetben beszéltem anyának arról, hogy én kedvelem a régi ofőt és hogy tartom vele a kapcsolatot.

Addig amíg ofőm volt, szüleim bementek hozzá többször is, de azt mondták a szüleim, hogy nem a kérdésre válaszolt, hanem kitérő válszokat adott és hogy rólam csak 3 szót tudott mondani.Viszont ő csak heti 2 alkalommal volt látható az iskolában és pl szerdán volt vele órám.Volt, hogy egy hónapot hiányzott, mert otthon kellett maradnia a betegsége miatt...

De én már próbáltam a szüleimmel beszélni róla és mindig csak a negatívat mondják meg, hogy nem bíznak benne.

Viszont az a baj, hogy bennem sem bíznak.

Fogalmam sincs, hogy mi változtathatná meg ezt az egész dolgot és azt szeretném ha elfogadnák ezt a dolgot...

Én már általánosban is olyan voltam, hogy a szabadidőmbe a tanárokkal beszélgettem inkább.

Tényleg szeretném, ha elfogadnák.

Egyenlőre az a cél, hogy elfogadják.

Még nem tudnánk mostanság találkozni, viszont szeretném ha előbb azt elfogadnák, hogy jóban vagyunk, majd később pedig a találkozásról is szó lehetne.

Normális válaszokat szeretnék kérni és nem belekötő bunkó trollok válaszára vagyok kíváncsi.

Azért is tettem fel a kérdést, mert szeretnék normális választ kapni.

A régi ofőm 38 éves, én pedig 16 éves lány vagyok.



2018. jan. 27. 11:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy, nem tudják mert 16 évesek iskola csak arra jó hogy, megtanulj közöségben lenni és elviseld a bunkokat anélkül hogy, megvernéd ökett.Ha valaki elszánt és hisz magában nem igazán tudják megálitani.
2018. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!