Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utál engem a tanárom?

Miért utál engem a tanárom?

Figyelt kérdés
Járok táncra heti két alkalommal. Egészen óvodás korom óta csinálom, nagyon szeretem. De viszont a tánctanárom és a csapattársaim is nagyon utálatosak velem. A csapattársaim lenéznek, nem foglalkoznak velem, mintha én nem is lennék a csapat tagja. Ezt nem tudom miért, pedig nem vagyok velük bunkó meg semmi, próbálok barátkozni velük, de mindenki olyan távolságtartó. A tanárunk minden órán mond valami olyat ami nekem nagyon rosszul esik. Például, hogy engem sosem fog előre állítani a koreográfiában, meg egyszer késtem 15 percet mert suliban voltam és aznap nem nagyon ettem és edzés előtt bementem kaját venni. Engem sosem dicsér meg akkor se ha valamit jól csinálok, és már ha valamit elrontok akkor se mond semmit, mintha én ott se lennék. Eddig mindenért leszidott, de most már semmi. Lassan egy éve bele sem tesz egy koreográfiába sem. Nem szeretném emiatt abbahagyni a táncot, mert szeretem. Szerintetek mit csináljak? Már nagyon nehezen bírom. Gyomorgörccsel megyek edzésre. A hazafele úton meg szinte végig sírok. Önbizalmam pedig emiatt egyátalán nincs. Szerintetek miért ilyenek velem? Mit csináljak másképp?
2018. jan. 27. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bírtad te ezt eddig?

Nem kell a táncot abbahagynod de szerintem menj valahova más tánccsoportba.

2018. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de sajnos erre a környéken nincs más ilyen fajta táncot oktató tanár.
2018. jan. 27. 12:40
 3/14 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem jobb lenne, ha másik tánccsoportba mennél, valahogy biztos meg lehet oldani! Ha eddig nem változtak a többiek, akkor szerintem ez után sem fognak már.
2018. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Tanulj szorgalmasan, a tanár lényegtelen.
2018. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az utolsóval nem értek egyet. Én rengeteget gyakorolok. Hétvégente mikor jó idő volt mindig kimentem gyakorolni meg edzésről sem késtem ezen kívül. Minden edzésen ott voltam, az elmúlt fél évben egyetlen egy edzést sem hagytam ki. Egy másik csapattársam, pedig több hétig nem jött és vele nem viselkedik másképp. Nagyon nagy a kivételezés. Minden edzésen a legjobbat próbálom kihozni magamból annak ellenére, hogy ha véletlen rosszul lépek egyből leszól. Az utóbbi időben még én is meglepődtem magamon, hogy nem adtam még fel. Azt vettem észre, hogy a többiek sem csinálják jobban, mint én. Eddig azt hittem, csak gyakorolnom kell és úgy fogom tudni, mint a többiek, de volt már példa arra, hogy az egyik csapattársamnak én mutattam meg, az egyik lépést. Nem tudom mit csináljak, de kezd elegem lenni abból, hogy az új koreográfiába sem tesz bele és engem mindig itthon hagynak a fellépésekkor. Van egy másik lány aki nemrég kezdte ezt a táncot és ő már benne van minden koreográfiában és mehet fellépni is. Szóval szerintem nem elég a szorgalom, mert hiába vagy szorgalmas, ha egyszerűen bármit csinálsz nem vagy elég jó.
2018. jan. 27. 14:56
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Sokkal jobb vagy, mint hinnéd. Amíg nem űt meg,(nem fog) maradj nála. Tudom mert nekem is volt nagyon szigorú tanárom. És nm bántam, meg, hogy nála maradtam. Örülnöd kell, ha a hibáidat észreveszi... talán sokkal többre tart téged, és látja mire vagy képes..


Érdemes ezekbe az összefüggésekben is vizsgálnod a kialakult helyzetet.

2018. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még az is lehet. Megpróbálok pozitívan viszonyulni hozzá. Még soha nem ütött meg és biztos vagyok benne hogy nem is fog, de volt már olyan, hogy nem húztam ki magam eléggé és a copfomnál fogva hátrahúzta a fejem, ami eléggé fájt. Ezzel nem is foglalkoztam, mert jogosnak véltem, hiszen nem húztam ki magam és neki az a dolga, hogy figyelmeztessen. De a többiekre is rászólt, hogy húzzák ki magukat, de csak velem csinálta ezt. Ami azt illeti, ez nem baj, mert akkor még legalább foglalkozott velem.
2018. jan. 27. 18:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6.-nak szerintem nincs igaza. Ha eddig ilyen volt a tanarod, ilyen is marad, persze van amikor van ertelme maradni ilyen tanar mellett is, de szerintem nem ez az a helyzet. Csak meg lehet valahogy oldani, hogy masik tanarhoz es csoportba kerulj. Egyepkent ha nekem huzta volna meg a hajam, mar ugy pofan vagtam volna hogy a fal adja a masikat.

Tanar, es az a dolga, hogy rad szoljon, de azert o sem tehet meg mindent.

Minel hamarabb menj el onnan.

2018. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem azért fizetsz tandíjat, hogy a coffodnál fogva tanítson. Ha ingyenesen tanítana még akkor sincs joga az ilyen bánásmódhoz. Rajtad áll mit engedsz meg. Tudasd a tanárnővel mi az, amit megengedhet magának,vagy hagyd ott. Idegbeteg, oktatásra alkalmatlan alkoholista.
2018. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez a copfos dolog szerintem is túlzás volt. Nem tudom mit csináljak. Már többen is írtátok, hogy hagyjam ott vagy menjek másik tanárhoz, de ez sehogy sem megoldható, mert ezt a fajta táncot nem tanítja más. Otthagyni nem szeretném, mert nekem ez nagyon fontos. Nem szívesen hagynám ott, hiszen már egés kiskorom óta kitartottam. Ezt mindenképp itt kellene megoldani. Szerintem nem jó elmenekülni a probléma elől.
2018. jan. 28. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!