Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék elszakadni a...

Hogyan tudnék elszakadni a középiskolától?

Figyelt kérdés

Már három éve elballagtam, viszont igazság szerint azóta se találom a helyem.

Az egyetemet utálom, nincsenek is igaz barátaim, ezzel szemben a gimnázium maga volt a tökély.

Erős, színvonalas iskolába jártam, ahol jó volt a közösség, társasági életet tudtam élni, szerettem a "szürke" hétköznapokat. Egyszóval olyan gondtalan volt még minden.

Ahogy említettem, három év eltelt azóta, viszont én még most is minden nap azon ábrándozok, hogy de jó lenne visszatérni, mert minden sokkal jobb volt akkor. Néha egészen depresszióba tudok esni emiatt, sokat sírok.



2018. jan. 28. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Személy szerint most fogok menni középiskolába, és amit írtál, az csak megerősít abban a hitben, hogy életem egyik legszebb időszaka fog következni.Visszatérve rád, úgy gondolom, hogy el fogod felejteni, csupán szép emlék marad majd neked.Próbáld meg érezni, hogy az egyetemen még nagyobb a szabadságod, mint a középiskolában.Most fogod elkezdeni az igazi életedet, motiváljon ez.Ha ez sem segít, találkozz a régi barátaiddal,ez biztos segíthet, akár rendszeresen járjatok össze, ezzel kárpótolva a régi éveket.Ne búsulj, minden rendben lesz ez teljesen normális, én is hiányolni fogom az osztályomat, de tovább kell lépni.Meglásd,sokkal jobb lesz túllépni rajta :)
2018. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ui.:Megkérdezhetem, hogy melyik középsuliba jártál, esetleg segíthet nekem a választásban. :))
2018. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly én is úgy álltam hozzá, mint az elő válaszoló!:)


Nekem hiányzik az általános. Együtt nőttünk fel, minden olyan jó volt, annyit nevettünk, annyi emlék maradt.

Viszont visszamenni már nem tudunk.


Valamelyik filmben láttam, nem tudom, hogy volt pontosan, de a mondanivalója az volt annak a kis részletnek, hogy ne rágódj a múlton.

Talán közhelyes, de nekem nagyon sokat segített.:D

2018. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kőbányai Szent László Gimnáziumba jártam.
2018. jan. 28. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!