Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha félek a középisk...

Mit tegyek ha félek a középiskolától?

Figyelt kérdés
Attól félek nem fogadják el a stílusom. Pl inkább hallgatok régi zenét mint mait például boney m abba beatles. A hajam se felzselézett felhőkarcoló, én mindig röviden hordom mert így érzem jól magam. Duci is vagyok. Ahogy megnéztem a leendő társaim képeit meg adatlapját eggyiknek sincs hasonló stílusa. Álcázzam a valódi stílusom inkább? Ráadásul visszahúzódó is vagyok képtelen vagyok kezdeményezni a beszélgetést, talán pont azért mert a régi sulimba cikiztek ez miatt. 14/f
2015. aug. 16. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne merd álcázni.
2015. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak elkeseríteni, de most is meg fognak találni ezekkel a kritikákkal
2015. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallod haver sürgősen meg kell tanulnod egy aranyszabályt:

Senkit sem érdekel


Az emberek gonoszak, és ez fokozottan igaz a gyerekekre, ezért ha azt látják hogy lehet téged kínozni, akkor fognak is. De ha te elég közömbös vagy, akkor nem lesz rajtad fogásuk. Persze így is lesznek alkalmanként próbálkozásaik, hogy csesztessenek, de ez csak a te próbád, hogy vajon még megvan-e benned a spiritusz. Ha megtanulod leszarni őket, akkor utána ők se fognak nagyon foglalkozni veled.


Aztán ki tudja, még megtörténhet a csoda, és zömében mégis rendes emberekkel kerülsz össze.

2015. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A középsuli elég sok ember számára szívás. Mindenki úgysem fogad el olyannak amilyen vagy, nem fog mindenki szeretni, viszont semmiképp se akard "álcázni" a személyiséged, a stílusod, azt aki vagy. Minimum egy- két barátot csak találsz. A gyengéket viszont rögtön kiszúrják. Nyilvánosan nem nagyon szoktak cikizni,esetleg egy két beszólás, de a hátad mögött jókat röhögnek az rajtad.(a "rajtad" értsd általánosítva)

És különben is azt mondják az egyediség lett a divat :)) Még most jön a neheze, majd amikor azon kezdesz el gondolkozni, hogy ki is vagy te, mit szeretsz, mi tetszik, mit akarsz elérni...stb.

A duciságod ellen meg tehetsz és különben is most kezdesz el férfiasodni, szóval még amúgy is változhatsz külsőt nézve is.

Maradj hű önmagadhoz mindenképp és kitartást! 17,5/L

2015. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha gyenge a jellemed akkor be.s.zoptad mert megtalálnak és még 9. vége előtt kikészítenek!Ez biztos!

Olyan mint a börtön,csak kevesebben akarnak seggberakni :D

Na jó nem olyan,kicsit túloztam :D

2015. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ezen előre, mert soha nem az ember feje szerint alakulnak a dolgok. Biztos lesz valami váratlan dolog, ami más irányba viszi a dolgokat, és másképp fog alakulni, mint ahogy most gondolod. Lehet, hogy lesz egy évfolyamtársad vagy akárki, akivel mégis megtalálod a közös hangot, és lehet, hogy örülni fogsz, hogy ebbe az iskolába mész, és őt megtaláltad. Az osztályodban is lehet ilyen barátod majd, ki tudja? Lehet, hogy egy lánnyal fogsz tök jó barátságot kötni. És az is lehet, hogy attól, hogy az osztálytársaid ecsethajú nyomorékoknak néznek ki, jó arcok lesznek és befogadnak. Semmi nincs kizárva.


Persze az is lehet, hogy az első héten belógatnak fejjel lefelé a WC-be, vagy kilógatnak az ablakon. Ilyen esetben viszont iratkozz át másik suliba, mert nincs annál rosszabb, mint szenvedni és kínlódni. Szóval gondolj arra, hogy ha nagyon nem bírod majd őket elviselni, akkor iratkozz ki.

2015. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj magántanulónak!
2015. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress meg privát üzenetben, én is most kezdem a középiskolát, hátha tudunk beszélni. Üdv!
2015. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehogy álcázd, az a legrosszabb, egy idő után kiismernek és úgyis fel fog tűnni az rosszabb lesz, maradj meg ilyennek, amilyen vagy, legyél önmagad, tudom unalmas szöveg de a rövid leírásod alapján te nem olyan vagy mint a nagy többség mostanában, és ez mindenképp pozitív!

A normálisak úgyis megtalálják a társaságod, az "olyanokkal" meg ne foglalkozz és ne hagyd magad!

Remélem tudtam segíteni

2015. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!