Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon félek mi lesz 1 igazola...

Nagyon félek mi lesz 1 igazolatlan után? :/

Figyelt kérdés
Azt hittem 6 óránk lesz mikor volt egy hetedik is és egy csomóan azt mondták elmarad így lett egy igazolatlanom tegnap és félek hogy ilyenkor 1 jeggyel rosszabb magatartás lesz?:(
2018. jan. 30. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 igazolatlantól még nem lesz semmi.

Ha gondolod, mondd el az ofődnek, hogy nem akartál lógni, de félreértés történt, és te úgy tudtad, hogy nem lesz már több órátok aznap.

2018. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ajánlom mint az első. Egy óra nem a világ vége. Ha úgy jobb a lelki ismereted akkor magyarázd el az osztály főnöknek vagy a tanárnak akivel órád lett volna. Értékelik a bocsánat kérést általában.
2018. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Igy van :) ne felj beszeld meg anyuddal is
2018. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jézusom, csak nem a 10A-ba jársz és matekra nem mentél? 😂😂

Ugyanez a helyzet most nálunk is.:D

2018. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Haha, persze. :D Még ha első óráról lett volna szó, akkor megértem a kifogásodat, de utolsó óra, ugyan? Az nem tűnt fel, hogy az osztálytársaid ott maradtak a helyükön?

Egyébként abszolút lógáspárti vagyok, én is lógtam jó párszor iskolásként, de ennél jobb kifogást kell kitalálnod ahhoz, hogy el is higgyék, csak szólok.


Egy igazolatlantól amúgy még nem lesz semmi, nyugi.

2018. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tűnt fel mivel nem vagyok ebédes,de a többiek meg ebédeltek így nem láttam őket és azt hittem elmentek ők is haza.
2018. jan. 30. 16:42
 7/11 A kérdező kommentje:
mert 6. óra után volt ebéd.Köszi a válaszokat holnap megírom mi volt...
2018. jan. 30. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Midnenképpen beszélj az ofő-ddel, mert ha még csak 1 óra igazolatlanod van, akkor automatikusan leigazolja.

Nálunk ez így van.

2018. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy, majd középsuliban már nem aggódsz az 1 igazolatlanért.
2018. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
51%

szerintem mondd el anyudnak és kérd meg hogy igazolja,mivel szülő igazolhat 3-at :)

de ez még semmit nem befolyásol amugy,10 igazolatlannál értesítik a szülőket :)

2018. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!