Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit általánosban csináltatok?

Figyelt kérdés
Mi : Kitörtünk 3 ablakot ,kiszakitottuk a kilincset,a tanári szekrénybe beletörtük a kulcsot .Amikor hó volt a fárol leráztuk a havat,bezártuk az ajtót ,hogy a tanár ne tudjon bejönni ,elbujtunk a WC-ben XD

2018. febr. 4. 12:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az extra osztály programon leugrottam a buszról, hogy ne kelljen elmennem vissza a suliba. Kaptam érte osztályfőnökit és kitiltottak az osztálykirándulásról... egyébként sem mentem volna, de így volt indokom miért... simán megérte XD
2018. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8%

Én kikészítettem a tanárokat (még most is) xd

Meg órán alszok!

Meg volt olyan hogy Törin a tanár már annyira ideges volt hogy állandóan hülyézett minket és én meg mondtam hogy maga a hülye meg ilyenek xd

Meg tavaly a puskázás hmmm. :D

Meg mikor megrugtam focilabdával a tanár fejét 😂

Jujj xd

Meg hát tavaly köpőcsöveztem és a tanár hajába ment pont a legnagyobb és legnyálasabb galacsin 😂 ezért hát kaptam.. 😂😂

Meg mikor rajz óra volt folyton bepofáztak a többiek az órába és én beordítottam hogy:

a vízben úszik egy harcsa

Fogom a cs*csödet marcsa 😂😂 ott nevetett mindenki 😂

2018. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
64%

10 és 12 ti aztán elit iskolàba járhattatok, sajnos ilyenek a mai gyerekek és ez tök menő

puskázni mindenki puskázot, de ennyire durván

meg nyàlas papírgalacsin stb.

Sajnos nem általànosítás, de ilyenek a mai gyerekek

2018. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%

13.. Hát ha nem elég akkor tudok még mesélni 😂😂 nem vagyok az az álszent gyerek ! Meg ne is kritizáld a sulit, se engem! 😂😂😂

112-es voltam 😏

2018. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%
12-es*
2018. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Írtam már korábban egy ilyen kérdésre egy hosszabb választ, de mindegy, válaszolok azért itt is, bár lehet olvastad már. :D


-Leváltottak egy tanárt, akit nagyon szerettünk, helyette kaptunk egy olyat, akit utáltunk, úgyhogy egyszer indítottunk egy petíciót ellene, körbementünk páran az összes osztályban, ahol tanított ez a tanár, és aláírásokat gyűjtöttünk, hogy lecseréljék. (én utólag szégyellem, hogy ebben azért elég szépen benne voltam én is, de szerencsére nem jutott el az érintett tanárhoz a petíció, csak a mi osztályfőnökünkhöz, képzelem, hogy érezte volna szerencsétlen tanár magát, ha megtudta volna :/ ) (egyébként nem volt annyira szörnyű azért, igazából teljesen normális volt, csak szigorú, és magasak voltak az elvárásai)

-Pár tanár rendszeresen magára hagyta a naplónkat az osztálytermünkben, mi meg ilyenkor rendszerint átírogattuk az igazolatlan óráinkat igazoltakra (amúgy nem voltunk nagyon lógósak, nekem pl. azért volt sok igazolatlan órám, mert mindig elkéstem - nem tudom manapság hogy megy ez, de akkoriban nálunk igazolatlan járt érte)

-Egyszer egy ilyen alkalommal átírtuk egy barátnőm intőjét kettesre, de utána gyorsan vissza is írtuk, mert féltünk, hogy kivágnak, ha kiderül

-Volt, hogy az osztállyal közösen ellógtunk az utolsó 2 óráról, mert utolsó előttin dolgozatot írtunk volna, amihez nem nagyon volt kedvünk, és mivel úgyis 8. végén jártunk már, jó poénnak tűnt

-Beszappanoztuk a táblát 7.-ben április elsején, de olyan jól sikerült, hogy sokáig egyáltalán nem lehetett használni a táblát, és még 8. végén is voltak olyan részei, ahová nem lehetett írni

-Nálunk is ment a rongálás néha elég rendesen, pl. függönyök leszakítása (aztán a függönydarabokkal való játszás), szekrény hátsó felének leszakítása, na meg a szokásos ablak/ajtó/kilincs törések, bár utóbbiak nem mindig voltak szándékosak

-Az egyik osztálytársam rágyújtott egy órán (az a vicc ebben, hogy a tanár észre sem vette...)

-Pár fiúnak az volt a szokása, hogy kikiabáltak az ablakon keresztül a járókelőknek (sokszor elég durva dolgokat), de egy alkalommal ebből elég nagy botrány lett, mert bement egy ember az igazgatóhoz, utána meg feljöttek hozzánk, és mindenkinek mondani kellett valamit, hogy az ember felismerhesse annak a hangját, aki kikiabált neki (egy ideig asszem úgy is volt, hogy emiatt kirúgják az osztálytársamat, de nem lett belőle semmi)

-Egyik osztálytársam beleverte egy lánynak a teájába... (ehhez no comment inkább)

-Volt egy osztálytársam (na jó, igazából nem egy, de most egyről írok), akit páran elég durván piszkáltak, és szokásuk volt az, hogy suli után megkergették. Egy idő után olyan gyorsan megtanult futni ez a bizonyos osztálytársam, hogy a többiek már biciklivel sem érték utol. (halálkomolyan mondom, nem túlzok)


Remélem nem gond, hogy hosszú lett. :D Bár írtam enyhébbeket is, de igazából nem tudnám eldönteni, hogy ezek közül melyik volt a legdurvább. (mondjuk talán a teás, de ahhoz egy emberen kívül senkinek nem volt hozzá köze)

2018. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
feltortem a wifi jelszot es mindenkinek megadtam.
2018. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok választ😆
2018. febr. 8. 15:51
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Ablak törés ,ajtókiszakitás ,tanárkikészités ,a szekrénybe való kulcs eltüntetése
2018. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!