Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kedvelik?

Cukiii :$ kérdése:

Miért kedvelik?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy van egy lány az osztályban akit mindenki nélkül szeret de tényleg. Csúnya seszínű haja van és még a sulibálon is csak szempillasprirál volt rajta amúgy meg annyi sem!!! De azért a fiúk mindig azt mondogatják mennyire jó fej aranyos meg mennyire jóban vannak vele. Még azt sem lehet mondani hogy laza lenne vagy vmi mert egy hülye kis stréber aki minden versenyre elmegy aztán a tanároktól is hallgathatjuk ő milyen nagyszerű. Ha előadást tart akkor is mindenki elvan ájulva h milyen szuper és mennyire tetszett nekik és érdekelte őket meg minden... én is csináltam hasonló előadást mint ő de arra senki nem mondott semit!!! múltkor azt mondták csak féltékeny vagyok rá de ez nem igaz mert engem pl pont nem érdekel mit csinál délután a laborban, nem irigylem és nincs is miért féltékenynek lennem mert semmivel sem több. és pont ezt nem értem hogy én talán még érettebb és felelősség teljeseb vagyok nála mégis rábizák a szertár kulcsot meg mindig őt szavazzák meg mindenfélének az osztály. meg szülinapjakor is mindenki körbeugrálta. gondolom a tanárok is azért szeretik mert gazdag és a hátérbe nyalizik anyuci apuci. rohadt idegesítő amúgy hogy ha pl rosszul sikerül egy dogám (mert amúgy olyanokat kérdeznek a tanárok h nem is beszéltünk rólla!!!) jön oda jópofizni h segitsen-e készülni a javitora meg hogy ne esek kétségbe pedig én leszarom amúgy a jópofizását. Mit lehetne csinálni h mindenki rájöjjön millyen egy képmutató liba?!?!


15L



2018. febr. 8. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamu! Ismétlem KAAMMMMUUUU

- Vettem!

2018. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés!
2018. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Cukiii!


15 évesen kevés, ha valaki cuki. Két évesen elég, de félig felnőtten már nem. Talán emberségesnek kellene lenni, kinőni az irigységből, és a cukiságból.

2018. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Reménytelen vagy.
2018. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ellenben azt már értem téged miért rühell mindenki.
2018. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!