Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért néz így engem?

Miért néz így engem?

Figyelt kérdés
Az iskolában a tanár állandóan bámul, pedig nem is tanít és nem is ismer. A múltkor egy ismerősöm anyukája jött a suliba és tőle kért segítséget, hogy merre található a terem, én pont arra mentem és a szemembe nézett, de gyorsan elfordítottam a fejem. Hogy lehetne ennek véget vetni?

2018. febr. 13. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Válts sulit
2018. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Köszönj neki, attól még, hogy nem tanít ilkik köszönni neki is. Talán azért néz, hogy éreztesse ezt.
2018. febr. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is van olyan tanár aki néz,de nem tanít :D ritkán pár mondatot ha beszélünk.

Meg persze köszönünk egymásnak(már amikor 😅)

2018. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet meg akar dugni
2018. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktam köszönni, de nem köszön vissza.
2018. febr. 15. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Talán valakire emlékezteted vagy olyan a megjelenésed ami felkeltette az érdeklődését. Az is lehet hogy hallott rólad a tanáriban (a tanárok legalább annyira pletykálnak mint mi diákok) s ilyensmi. Nekem olyan volt hogy egy olyan tanár követett be instán aki nem is tanít szóval millió 1 oka lehet nem kell rosszra gondolni.

Engem is boldog boldogtalan állandóan néz, pedig nincs különlegesebb megjelenésem. Sőt kifejezetten átlagos vagyok. De bárki jön előadást tartani, vagy bármi minimum egyszer azon kapom hogy bámul szóval...

Ne foglalkozz vele, max mosolyogj rá :)

2018. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
18%
Ha lány vagy és férfi a tanárod, akkor lehet hogy tetszel neki és akar valamit töled.. Ha fiu vagy és Nő a tanár, lehet utál, vagy lehet hallot rolad dolgokat.. De ha nem köszön vissza akkor ha férfi ha nő EGY hulye
2018. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!