Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap töri doga pótlás és 1...

Holnap töri doga pótlás és 1 hetet kórházban voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedd estétől máig kórházban voltam, és ma a fülembe jutott osztálytársaim által, hogy akik nem voltak ezen a héten hétfőn tz-t írni, azok holnap töri dogát pótolnak. Egész végig lázas voltam, és hánytam, aludtam, infúzión feküdtem. Megérthető az esetem a tanárnak, hogy miért nem tudtam tanulni? Adnátok a helyében nekem haladékot? Lehetetlen, hogy megtanuljak 50 oldalt holnapra. :(
2018. febr. 14. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetetlen megtanulni, de igen a normálisabb tanarak ezt megėrtik ės adnak pár nap haladėkot ilyen esetben!
2018. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

ott voltál mikor az anyagot vettétek?? nem azt mondtad hogy az abba az 1 hétbe vett dolgokból írat, hanem abból amikor még ott voltál suliba csak dogára szánt napon már nem voltál betegség miatt

amit meg vetetek azt már tudnotok kéne

2018. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha ezt értelmesen elmagyarázod a tanárnak, valószínűleg ad valamennyi haladékot. De én a helyedben legalább 1x elolvasnám, mert ha megíratja(neki sem egyszerű 3 dolgozatot összeállítani 1 anyagból) akkor legalább valami fogalmad legyen róla. De valószínüleg elég indok neki hogy kórházban voltál. Én ha tanár lennék az egész pótdolgozatot 1-2 nappal eltolnám(és akkor a többiek sem felejtik el addigra a tanultakat)

Szurkolok hogy sikerüljön meggyőzni a tanárt!

2018. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Már egyszer nyávogtál ez miatt... neked új, hogy a tzt pótolni szokás? :D
2018. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ott voltam sajnos, de inkább megpróbálom valahogy megtanulni. Azóta eléggé kiment az anyag a fejemből.

Utolsó, én nem nyávogtam emiatt eddig, ez az első kérdésem ezzel kapcsolatban, nem tudom mire célzol.

2018. febr. 14. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
dokik megértőbbek, én kérnék a hétvégéig igazolást. és akkor semmi gyanús nincs abban, hogy mondjuk pénteken bemész, hétvégén rendesen benyalod az anyagot, és akkor ha kihív felelni, akkor nincs para, vagy megiratja veled hét elején...
2018. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatos, erre en is gondoltam, csak anyum nem hiszem, hogy orulne. Inkabb nekifekudtem, es lesz ami lesz. Tudjak ugyis az okat a szuleim, hogyha nem lesz a legjobb a mostani dogam
2018. febr. 14. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Ez a tanárod természetétől függ, hogy mennyi haladékot ad neked. Én 1,5 hét haladékot biztosan adnék...

1-2 napnál többet kell, hogy adjon. Arról nem is beszélve, hogy eléggé kimerítő lehetett számodra a kórház. Azért azok az állandó kiabálások éjjelente meg a mozgás ami ott megy.. (tapasztalatból tudom) pihenjél inkább.

Meg fogja érteni. Ha nem akkor még bekaphatja.

2018. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!