Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon utálom az egyik tanárom...

Nagyon utálom az egyik tanáromat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hètig beteg voltam ès nem pótoltam mert nem adták le sajnos ès erre azt mondja a tanárom szó szerint hogy szarok az egèszre ès nem voltam ott egy anyagnál nem tudok semmit kihív a táblához és ha kèrdeztem èpp hogy hogyan kell ezt a feladatot csinálni ordítva mondja el de mikor órát jönnek ellenőrizni teteti a szentlèleket. Már előre fèlek minden órától !

2018. márc. 2. 07:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért nem pótoltad? Szerintem is szrtál rá. Ne másra fogd, nem másnak kell menni a te dolgod után.

Ha másokat is zavar, hogy ordít, akkor álljatok össze és szóljatok az igazgatónak.

2018. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Állj bosszút rajta!

Tanulj tisztességgel, hogy egye a penész, mert nem tud belédkötni!

2018. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A tantárgyak 95%-hoz jár tankönyv.

Kinyitod és megtanulod a témát.

Iskolatársak nem adják oda? Ráírsz a tanárra(ofő/szaktanár) és elkéred tőle.


Igazából te is hibás vagy, de a tanár is(túl ingerült).

Azonban ne várd el azt tőle, hogy egy emberért majd újra leadja az anyagot.

2018. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

"nem adták le"...a te dolgod, hogy elkérd, a tanárnak is lehet emailt írni, ha annyira pótolni akartad volna, megtaláltad volna a módját!


Abban viszont egyetértek veled, hogy nem korrekt, ha a tanár ordítva tart órát, sőt, még tanárkén azt is meggondolnám, hogy kihívok-e felelni egy olyan diákot, aki nem volt ott az előző x órán, mert oké, lehet, hogy bepötolta, de az azért csak nem olyan, mint ha ott lett volna az órán és figyelt volna. Szóval a tanárod viselkedésével nem tudok egyetérteni, de sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, Magyarországon tanárhiány van, nehezen rúgják ki a pedagógusokat, főleg ha sok éve ott tanít.

2018. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy átlagos osztályban 25-30 diák van. Szinte minden diák rajta van valamelyik közösségi oldalon. Gondolom míg egy hétig halálosan beteg voltál Te egyszer sem léptél fel valamelyik közösségi oldalra. Ha mégis akkor biztosan üzenetekkel bombáztad azt a 24-29 embert. Nem hiszem el, hogy mindannyian elküldtek Teged a búsba, mondván hogy nem adom oda a házit.

Ha mégis olyan genyák higy nem adják oda a házit akkor előveszed a könyvet és következő pár lecket megtanulod.

2018. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A mi osztályunkban 15 diák van ès annak a tanárnőnek nincs Facebookja nem adott semmi elèrhetősèget
2018. márc. 2. 18:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Mit vár a tanár kitől kèrjem el mikor mindenkitől kèrtem de egy ember nem volt aki leadta volna ! Mással is kötekedik hozzátennem ! Ha valaki kimegy a táblához kissè megalázza ! Ès mindig tanulok folyamatosan!
2018. márc. 2. 18:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Ès mikor írtam nekik fent voltak de az üzenetre rá sem mernek nèzni mikor úgy kezdődik: Szia leadnád.....
2018. márc. 2. 18:05
 9/13 A kérdező kommentje:
Viszont köszönöm a válaszokat abban igazad volt hogy vegyem elő a könyvet de ez az anyag tényleg nem olyan hogy elmegyünk mellette
2018. márc. 2. 18:07
 10/13 A kérdező kommentje:
Viszont egy tanár nem mutathat ilyen viselkedés hogy ilyen szavakat használ eléggè szègyen ! Köszönöm a válaszokat !
2018. márc. 2. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!