Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mia véleméyetek arról, hogy...

Mia véleméyetek arról, hogy 6-7 éves fiú gyerekek már függőt hordanak?

Figyelt kérdés
Most csöppentem bele a tanításba és ez kicsit ledöbbentett,meg számomra nem is egy szimpatikus dolog.Nem egy első osztályos fiú gyreke fülében láttam függőt.

2018. márc. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincs jelentősége, értem, hogy szokatlan, de ha belegondolsz, ez ugyanolyan szokás, mint hogy régen a férfiak és a nők elkülönítve jártak a strandra, vagy hogy a divat szerint hol tilos pirosat meg rózsaszínt együtt hordani, hol meg éppen az a menő. Szerencsére ez nem egy olyan maradandó dolog, mint mondjuk egy tetoválás, amiről szerintem nem okos dolog nagyon fiatalon dönteni.
2018. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szülők felelőssége...
2018. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen szokatlan,mert nekünk még középiskolában sem volt szabad sminkelni,körmöt festeni,bár ez lehet oszályfőnök függő is volt,a miénk meg elég szigorú volt.
2018. márc. 3. 17:54
 4/6 anonim válasza:

NEkem is kicsit fura, dehát változik a világ....


Végül is ez a szülő és a család dolga. Ha az iskola szabályai nem tiltják, miért ne?

2018. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amikor gimibe jártam, lassan 10 éve, eleinte a pasiknak nem engedték, de az utolsó években lazult a szigor, és érettségi évében már teljesen elfogadott lett... gyorsan változik a világ.
2018. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezzel nincs semmi baj, ártani nem árt vele senkinek, a kislányoknak meg már pár hónapos korában mindenfélét pakolnak a fülébe. A kissrácokat talán legalább megkérdezték előtte.
2018. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!