Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan akad ki valaki azon,...

Jogosan akad ki valaki azon, hogy valaki bemegy betegen iskolába, amikor mondjuk egyfolytában köhög?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak köhögés miatt, ha egyébként nincs láza, minek üljön otthon?
2018. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalad ugyanez volt. Majdnem a fel osztaly beteg volt, es 5 masik gyerek meg ram fogta hogy tolem kapta el. Basszus rajtam kivul 10 beteg gyerek volt, de persze, pont tolem.
2018. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nálunk egyetemen volt olyan oktató, aki kiküldte az ilyen diákot a folyosóra, azzal az indokkal, hogy zavarja az előadást.

És utáltam azt az embert (az oktatót), de ebben igazat adok neki, mert nem akkor küldte ki az embert, ha kétszer köhögni mert az órán, vagy ha mondjuk ivott és félrenyelt, hanem akkor, amikor valaki megállás nélkül, k*va hangosan fuldoklott. Ami igenis zavaró tud lenni (arról nem beszélve, hogy rohadt undorító, illetve ha olyan stádiumában van a betegségnek, akkor még le is fertőz mindenkit).

2018. márc. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár jogosan is, persze ha zsebkendőbe köhög, és nincs láza, akkor talán mehet suliba.
2018. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MatyásTimea válasza:
Szerintem ha nem fuldokolva és direkt a másik arcába köhögve köhög, akkor nem jogosan akadt ki.
2018. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!