Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondja ezeket róla?

Miért mondja ezeket róla?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnő az iskolában, aki kb. 35 éves. Az egyik lányra (15 éves) azt mondta, hogy olyan cuki, meg tüneményes. Jó, valóban cuki lány, alig néz ki 12-nek és még a nőies formái sincsenek meg, de akkor is........Azért ez egy kicsit gáz, hogy egy majdnem felnőtt lányra ilyeneket mond. Amúgy a lány osztályelső tanuló és az összes tanár kedvence. Mindig ott ölelgetik és állandóan róla áradoznak. Csak azt nem tudom, hogy miért ő a kedvenc, meg hogy miért cukizzák le folyton. Miért?

2018. márc. 12. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

# 10!

Azt írtam, hogy bír engem, nem, hogy a kedvence vagyok. Sokakat bír még rajtam kívül, de a 36-ból szerintem rajta vagyok a top5-ös listáján.

Egyébként egy nagyon őszinte férfiról beszélünk, aki rezzenéstelen arccal a képedbe mondja, hogy "Dani, te nagyon hülye vagy"/"Feri, menned kéne a gyorsreagálású hadtestbe, mert mire kinyögöd a mondatot, addigra ötször kicsengetnek", és hasonlók, úgyhogy nem hinném, hogy hazudna rólam anyucinak, főleg, hogy azonkívül, hogy néha benyögök egy-két hülyeséget véletlenül, havi max egyszer rám szól, hogy beszélgetek órán(heti 5 órám van vele, mivel nem csak föci tanár), és 7 hónap alatt csak 3-4-szer voltam szemtelen, az is véletlen, és elnézést is kértem utána. Úgyhogy nem vagyok egy nagy rebellis, a tárgyaiból igyekszem jól teljesíteni, az óráin pedig aktívan részt venni.:D

2018. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk is vannak kedvencek. Sajnos. Azok mindenhol vannak,lehet a tanár azt állítja magáról: "jaj gyerekek én nem kivetelezek senkivel,én mindenkivel ugyanúgy viselkedek„. Persze... Ezzel nem csak nekünk ,hanem saját magának is egy oltári nagyot hazudik.

Észre lehet venni,hogy ki a kedvenc, nagyon is. Állandóan őt szólítja föl, a kislány állandóan kérdez, tanár mindig válaszol,állandóan jelentkezik. Egyébként nagyon okos a csaj,és nagyon szorgalmas is ezek mellett.

Enis kedvelem azt a tanart, sot ajándékot is készítettem neki év végén meg múlt évben,mégse én vagyok a kedvence. Bár az ajándékkal nem ez volt a célom. Egy hála ajándék volt. Megérdemelte ..sokat segített nekem...

Szóval szerintem.nem helyes ,ha a tanár kivetelezik egy gyerekkel.mindenkit ugyanúgy kell,hogy kezeljen. Nem szép dolog szerintem a többiekkel szemben. Persze, ő is emberből van,de akkorsem!

2018. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

:DD Hát azért 15 évesen még közel sem "majdnem felnőtt". Ezt majd 2 év múlva lehet rá mondani.


Miért ő a kedvenc?

"Amúgy a lány osztályelső tanuló ". Valószínűleg ezért, + ráadásul gondolom illedelmes, nem pedig egy suttyó paraszt, mint egyesek.


Miért cukizzák le?

Gondolom, mert az.

2018. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!