Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó ez az autista kislánynak,...

Jó ez az autista kislánynak, mint módszer?

Figyelt kérdés

Egy autistakat oktató inteznrmyben dolgozom svedorszagban es az egyik kislanyt eves közben " doogoztatjak" az ételért , azaz pihenöt kell tartson az újabb falatok kapása közben , es pálcikákat kell addig dobjon egy dobozkába , a helyén ülve maradva.

Ezt azert h megtanitsák várni , türelemmel.

Megjegyzem h ez a kislany az iskolaból a legkedvesebb tanuló, nyugodt , édespofa e sose agressziv en turelmetlennek se lattam . A többi gyerek súlyos esetek es nem menne velük ez .

Kérdem én hogy van ennek a módszernek értelme ilyen esetben ? Annyi h a kislany szeret enni , de ki nem


2018. márc. 21. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Ez gyerekkínzás. A szüleinek kellene tiltakozniuk. Az étkezés alapszükséglet, nem használható arra, hogy egy gyereket türelemre neveljünk.
2018. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi en is igy latom. Meg az , h mindent külön kap , vajaskenyer utan az uborkat , es esetleg azutan paprikát . Kenyér nélkul en nem tudnek uborkát enni , üresen , krumpli izü . Szóvá is tettem a kollégáknak es neztek lenézöen mint a gözölgö trágyát h mit tudok én
2018. márc. 21. 15:48
 3/4 health visitor ***** válasza:
Én nem egy autistát láttam már testközelből, foglalkoztam is velük, de ez durva...
2018. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szóval van egy nem annyira retardált autista lány akit nem akarnak hogy elhízzon mint a többi, ezért próbálják idomítani?

Teljesen jó ötletnek tartom

2018. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!