Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ballagás után kell még találko...

Ballagás után kell még találkozni az osztálytársakkal kötelezően?

Figyelt kérdés

Érettségin tudom, hogy igen, de szoktak lenni bulik, vagy egyéb valamik előtte?


Sajnos én előre látom, hogy sikertelen lesz a vizsgám, ám megpróbálom, viszont az osztály fogyatékosaként nem igen szeretnék találkozni az osztálytársaimmal, nem szeretem hallgatni, hogy mennyire vagyok retardált, elég volt 4 évig.

Ha kötelező elmegyek, mert legalább a tanár lássa, hogy megtisztelem Őt.


Szóbeli után tudom, hogy van ilyen közös bizonyítvány osztás, de az kétséges, hogy eljutok-e odáig hisz 14%-ot el kell érni írásbelin.



A "mit kezdesz magaddal érettségi nélkül" válaszadóknak jelentem: külföldre megyek robotolni, már ki van járva a hely már csak a nyarat várom.


2018. márc. 27. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es voltam. Figyelj, azért tegyél meg mindent, hogy sikerüljön! Hidd el, hogy a tanárod sem akar majd javító-érettségiztetni. Lehet, hogy diszlexiás vagy diszgráfiás vagy, de sem te, sem a tanáraid nem jártak utána. Ha lenne erről egyébként papírod, akkor kaphatnál időhosszabbítást. Most már így alakult, de előre azért ne add fel! Gondolom, neked is jobb lesz, ha sikerül. Tűzzél ki magadnak egy jutalmat a sikeres vizsga esetére, pl. elmész egy programra, amire vágysz. Így biztosan nagyobb kedvvel fogsz készülni!
2018. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy ennyire lebecsülöd magad.

Remélem, azért idővel találsz majd valakit, aki meggyőz arról, hogy attól még, hogy nem vagy egy matekzseni, és nem is te leszel a második Petőfi, még te is értékes vagy. Abban meg biztos vagyok, hogy te is értesz valamihez a mosogatáson kívül is, de annyira alacsonyan van az önbecsülésed, hogy észre sem veszed.

2018. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!