Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról, hogy nem...

Mit gondoltok arról, hogy nem adom meg az osztálytársamnak a tanulnivalót vizsgára? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mind a ketten osztályzó vizsgára lettünk küldve magyarról. Én fiú vagyok ő meg lány.

Ő bebukott idén az osztályba eléggé, beképzelt és elhisz magáról mindent, szokott piszkálni meg csesztetni de nem nagyon érdekel.


Az imént mutatta a képeit a kutyáiról és én meg csak néztem utána jöttek olyan képek ahol a saját mellét fotózta rám mosolygott és azt mondta hát ezeket nem kéne látnod aztán tovább mutogatta a képeit, ami igazából nem érdekelt. Után oda ült mellém és a mögöttem ülő lányoknak is mutogatta és a cicis résznél 1mp-re oda ment a tekintettem (nem mint ha érdekelne az ő cicije) és a következő hangzott el:

-(nevem), neked ezt nem szabad nézned.

-Miért? (hogy valamit azért reagáljak a beszélgetésre)

-Anyádért. -mondta lány és közbe lenézően nevetett a barátnőivel.

(Nem csináltam semmit vissza fordultam és telóztam tovább, aki másnak a családjával jön az annyit is ér, ezért nem foglalkoztam vele)


A magyar óra után én oda mentem a tanárhoz és megkérdeztem, hogy miből kell készülnöm, elmondta, felírtam. A csajnak is oda kellett volna mennie de ő elfelejtette és elment.


Nem rég rám írt, hogy küldjem el neki idézem:

-Elkérted a tanártól

-Ja.

-Leírnád akkor.

Erre én azt írtam, hogy nem, mert hát miért is adnám meg egy ilyen kis senkiházi qrvának aki szidja az anyámat oktalanul és nem is szeretném, hogy tovább az osztálytársam maradjon, amúgy is esélyes, hogy megint megbukik mert eléggé ostoba és együgyű, meg sokból áll bukásra.

A válasza a következő volt: De egy vereb vagy.



Kíváncsi vagyok a véleményetekre és arra ahogyan cselekedtem, hogy élhetnek ilyen sügérek a világon és ráadásul lányról van szó.



2017. dec. 18. 22:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikosok, mennyi idősek vagytok?
2017. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gengszter vagy :D jól tetted amúgy, az a lány se tenne érted semmit.
2017. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a csába.
2017. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól tetted, hogy nem adtad meg. Én se adok meg semmit az osztálytársaimnak, csak azoknak, akiket bírok vagy akik adnak nekem is cserébe valamit.
2017. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, faék egyszerűségű lány lehet, ha ilyen viselkedés után még elvárná, hogy bármiben is segíts neki.
2017. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
8%

Én megadtam volna. Így a leírásodból az a véleményem, hogy elég éretlen (talán általános iskolás), illetve nem kevésbé (tekintettel arra, hogy reagált, miután senkiházi qvának hívtad, inkább nagyobb) bunkó vagy , mint az említett csaj.


Ezt amúgy mentsd le valahova (a kérdésed) és nézd majd vissza pár év múlva.

2017. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ez középiskola 10. osztály. És amúgy én nem hívtam semminek, nem mondtam neki. De aki összejön az egyik osztálytársammal úgy hogy közbe van egy palija és utána a szünetbe meg az exével ölelkezik arra tényleg nem lehet mást mondani mint egy r* banc qrva... Szóval a jellemzésem teljesen helyes volt. A mondat értelmezéseddel kapcsolatban meg csak annyit írtam le neki hogy nem, nem az egész kisregényt...
2017. dec. 18. 23:51
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Na az utolsó válaszoló! Megjött az első femináci....ha esik, ha szakad, ha fúj akkor is a csaj pártján állunk...
2017. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
6-oska, még ha meg is mondta volna a csajnak a kérdező, hogy egy r1banc, az is jogos lett volna szerintem. Ugyanis a csaj meg elkezdett neki anyázni, de az persze nem baj..:D
2017. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Értem, nem volt egyértelmű, hogy az csak komment. Akkor nem vagy bunkó, csak éretlen... Ne szívass, hogy 16 évesen még a cici szót használod, ráadásul még neked áll feljebb, ha rád szólnak, hogy ne leskelődj... (legalább ne tagadnád, hogy érdekelt a melle) Legyél már egy kicsit érettebb!


utolsó: Biztos, hogy nem vagyok femináci, bár lehet kicsit szexista, mert így belegondolva, egy ellenszenves fiú osztálytársnak lehet nem adtam volna oda (de még az sincs kizárva). Egyébként nem kell a másiknak igaza legyen, hogy én ne legyek köcsög, de lehet, hogy ez az elképzelés számodra létidegen. :)

2017. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!