Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most vajon kedvel a tanárom?...

Most vajon kedvel a tanárom? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval, mint minden diáknak nekem is megvan a kedvenc tanárom. Nagyon szeretem a mosolyát, olyan példakép szerű a számomra, sokkal zavartabb leszek ha vele kell beszélgetnem(tehát zavarba jövök) , közben pedig imádok vele beszélgetni. Szeretem az óráit, a társaságát, minden. Az utóbbi időben azt vettem észre hogy ő is kedvel engem, legalábbis nekem úgy tűnik. Egyre érdeklődőbb felém, sokat mosolyog rám, tartja a szemkontaktust. Most tényleg viszont kedvelne? Szerintem levette a dolgot, hogy ő a kedvenc tanárom, mert az érzésim nem bírom kontrolálni ès ha rám néz, vigyorgok mint a vadalma, és egyéb ilyenek. Nyíltan közölni vele nem hinném higy szerencsés lenne, ha utána a társaságában lennék még zavarosabb lenne, hogy nár nyíltan tudja hogy tényleg ő a kedvencem. Köszönöm annak aki végig olvasta, a válaszokat is előre köszönöm!

16/L


2018. ápr. 11. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgyhangzott mintha beleszerettél volna.😃
2018. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez van, mármint úgy érzek a kedvenc tanárom iránt, mint te.

Szerintem csak kedvel és kedves, egyelőre nem kell többet belelátni a dologba.

2018. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemhinném hogy beleszerettem, én is lány vagyok és ő pedig tanárnő😄 lehet, hogy csak túlságosan megszerettem.. Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. ápr. 12. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálam is a helyzet! Nagyon szeretem őt ... Sokat tett ezért,hogy ennyire megszeressem.Az a sok segítség amit tőle kaptam,huh ..hihetetlen! Sokat gondolok rá, és szeretnék minél több dolgot megtudni róla. Szerintem ő is kedvel,de néha olyan mintha megjatszana vagy nem tudom:D ezt kicsit furcsalom.

Múlt évben vittem neki ajándékot, szóval szerintem rajohetett ,hogy mennyire imádom.

Szerintem év végén leirhatnad neki egy levélben. Szerintem értékelné. Enis gondolkoztam ezen.

Hajrá!!

2018. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu, csak az én kedvenc tanárom 18 évesen egy 28 éves, igencsak jóképű pasi 😁 ráadásul az angoltanárom, ami a kedvenc tantárgyam alapból (nem miatta lett az, előtte is szerettem már)

De szerintem amíg nem lépsz át egy határt, nem lógsz rajta állandóan, nem teszel fel tolakodó kérdéseket, addig ezzel a rajongással semmi baj sincs, sőt. Engem pl nagyon motivál az a bizonyos angoltanár, iszonyat jól tanít, én pedig igyekszem mindig a maximumot teljesíteni és ennek hála a tudásom az elmúlt 2 évben hatalmasat fejlődött:) a ti esetetekben egyébként szerintem semmi ciki vagy félreérthető nem lenne abban, ha megmondanád neki, hogy kedveled őt, hiszen azonos neműek vagytok. Nekem is van egy idősebb tanárnőm, akinek már rég megmondtam, hogy szeretem az óráit és megbízom benne. Nagyon örült neki, azóta még jobb a kapcsolatunk, már kb mentor-mentorált viszony.

Az meg külön jó, hogy egy értelmes, tanult ember a példaképed és nem valami suttyó celeb. Csakis pozitív hatással van rád ez a tanárnő szerintem :) és a leírtak alapján szerintem biztos, hogy kedvel téged.

Üdv

18/L

2018. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!