Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vissza jár az osztálypénz?

Vissza jár az osztálypénz?

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken befizettem 5000 ft osztálykirándulásra,de beteg lettem most kedden


A tanárok azzal szekálnak hogy próbálják elmenni mert 5000 ft az sok és nem tudják visszaadni


Szerintem meg pont hogy vissza lehet adni a pénzt a többiek meg fizessenek kicsivel többet

Ez így szokott lenni ha valaki visszamondja visszaadják a pénz és újra kalkulálják hogy mennyivel többet kell pluszba fizetni akik mennek


A suli probál velem egyezkedni hogy nem írnak be hiányzonak és az igazolást is orvosinak fogják kezelni


Beteg vagyok miért olyan nehéz megérteni

Jár a pénz? Szerintem igen



2018. ápr. 12. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem jár.

Kifizetted, utólag derül ki hogy nem mész így jártál.

Csúnya is lenne ha vissza járna mikor már ki van fizetve.

Visszamondod, felosztják az 5000 ftot a többiek között.

Valaki mondja hogy az neki már túl sok, nem megy

Azt is felosztják a maradék között. Még végén marad 2-3 ember aki szeretne menni, de 5000ft helyett 40e forintot kéne fizetniük.


Ez mindig és mindenhol így működik. Hiába önhibádon kívül nem tudsz menni

2018. ápr. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem jár vissza a pénz. Nem is értem, hogy jutott eszedbe.


Ha veszel egy mozijegyet és nem tudsz elmenni akkor a többi néző dobja össze a jegyed árát hogy visszakapd?

2018. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztálypénz visszajárna, HA még nem lett volna semmi sem belőle kifizetve, vagy lefoglalva. Ha csak egyszerűen a közösbe gyűjtötök pénzt egy későbbi kirándulásra, de amikor már le van foglalva, akkor nem kapsz vissza semmit. Ez mindenhol így működik. Ha lefoglalsz egy hotelt, repjegyet és mégsem tudsz menni, akkor annak annyi. Pénzt vissza nem kapsz. Elvárni másoktól, hogy fizessék a te részedet, mert neked személyes problémáid vannak, meg nem tisztességes.
2018. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan, nem jár vissza. Ez olyan, h én is lebetegedtem, viszont hétvégére már megvette a barátnőm a jegyet, amire nem tudok elmenni. A barátnőm adja oda a SAJÁT pénzét, amiért ÉN nem tudok részt venni a már megtervezett programon? Hülyeség is lenne, nem?
2018. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mindenki írja, nem jár vissza. Valószínű már ennyi főre kalkulálták a költségeket, esetleg le is foglalóztak valamit.
2018. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ez így szokott lenni ha valaki visszamondja visszaadják a pénz és újra kalkulálják hogy mennyivel többet kell pluszba fizetni akik mennek"


Ezt a hülyeséget meg honnan szedted? Ilyet még soha életemben nem hallottam.

2018. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!