Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg prűd vagyok?

Tényleg prűd vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Az osztályban 20-an vagyunk, belőle 5 lány(velem együtt). Mostanában a fiúk rákaptak, hogy fogdossák a lányok fenekét, mellét. Minden lány engedi, csak én nem. Ezért már kijelentették, hogy : " Csak az számít lánynak, aki engedi hogy megfogják/megcsapják/megmarkolják a fenekét. Engem is nagyon meg akarnak fogdosni, de én még nem álltam kötélnek. Már azon gondolkodom, hogy megengedem nekik, csak nem akarok odáig lesüllyedni.. Ezért prűd vagyok? 13/L
2018. ápr. 14. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%
Igen, engedni kell. N
2018. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem, tiszteld magad annyira, hogy ezt másoktól is elvárd.
2018. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy prűd, egyáltalán nem normális dolog amit az osztálytársaid csinálnak.
2018. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi az értelmes választ!😊
2018. ápr. 14. 19:10
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Jól teszed, hogy nem engeded.


Nem igaz, amit mondanak. Teljes és értékes lány vagy enélkül is. Büszke lehetsz Magadra. Még a felnőttek közül is nagyon kevés ember tudja megtenni, hogy ne menjen bele birka mód a többiek után hülyeségekbe, Te pedig egy egész osztály ellenében is bátran és büszkén viselkedsz. Csak így tovább!


A helyedben szólnék egy felnőttnek, tanárnak vagy szülőnek, hogy ilyesmi zajlik, mert azért ez nem természetes.

2018. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Az én osztályomba is csapkodták a lányok fenekét, kivéve párét (én is köztük voltam). Nem tudom miért, de valahogy úgy érezték, hogy nem kéne (szerencsére). Vannak lányok, akik ezt élvezik, semmi baj, hogy te más vagy sőt! Nem kell velük foglalkozni, egyszer majd csak megunják, ha látják, hogy nem hagyod magadat.
2018. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
én elvárom, h fogdozzanak
2018. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

"Csak az számít lánynak, aki engedi hogy megfogják/megcsapják/megmarkolják a fenekét."

Nem, kérlek szépen, ez nem lánynak, hanem ribizlinek számít.


Ne hagyd, hogy fogdossanak, ha nem tetszik. Nem a befőtt teszi el a nagymamát.

Én erre azt válaszolnám, hogy "csak az számít fiúnak, aki tiszteli a lányokat"

A lány osztálytársaidnak pedig lehetne egy kis önbecsülése... XP

15/L

2018. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

19 vagyok, jól csinálod! Büszke vagyok rád, hogy nem mindenki ekkora gyökér :)

Attól, hogy nen hagyod, hogy fogdassanak még több leszel csak :)

Vágd pofán valamelyiket ha fogdosni kezd ;)

2018. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Skaiiripa ***** válasza:
87%
Mekkora rib osztálytársaid vannak:) Te csinálod jól, természetes hogy random nem engeded senkinek hogy fogdosson, arra idővel majd ott lesz a párod. Ne engedj nekik!
2018. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!