Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg prűd vagyok?

Tényleg prűd vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Az osztályban 20-an vagyunk, belőle 5 lány(velem együtt). Mostanában a fiúk rákaptak, hogy fogdossák a lányok fenekét, mellét. Minden lány engedi, csak én nem. Ezért már kijelentették, hogy : " Csak az számít lánynak, aki engedi hogy megfogják/megcsapják/megmarkolják a fenekét. Engem is nagyon meg akarnak fogdosni, de én még nem álltam kötélnek. Már azon gondolkodom, hogy megengedem nekik, csak nem akarok odáig lesüllyedni.. Ezért prűd vagyok? 13/L
2018. ápr. 14. 18:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív, biztató válaszokat, ezek most nagyon jól esnek!❤😃
2018. ápr. 14. 20:10
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom, ezeknek a gyerekeknek hol vannak a szüleik? Ha megtudnám, hogy a lányomat fogdossák az iskolában a fiú osztálytársai, először a fiúknak kevernék le egy-egy nyaklevest, de utána a lányomnak is, ha ezt hagyja...

Egyáltalán nem veled van a baj, hanem az osztálytársaiddal. Az osztályfőnök mit szól ezekhez?

2018. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%
Azért 13 évesen már lehetne egy kicsit több eszed..
2018. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed kérdező, hogy nem engeded. Én a helyedben lehet meg is verném azokat a fiúkat, bár amelyik lány engedi ezt az se különb egy ribizlitől.
2018. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég szomorú látni hogy egy általános iskolai osztályban öt lányból négy r#banc, én sem vagyok öreg nálunk is voltak hulladékok rendesen, de ez azért már tényleg lehangoló...

Amúgy nem vagy prűd, ez lenne elvileg a normális.

2018. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Volt beszélgetés az osztályfőnökkel, de mivel ez a lányok akaratával történik, nem csinált belőle ügyet, annyit mondott, hogy próbálják meg visszafogni magukat, ha nem sikerül, akkor legalább az iskola területén kívül "ismerkedjenek"...
2018. ápr. 15. 11:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát ez durva.... meg ez a felfogás-gondolkozás, egyebek amik ott mennek nálatok a suliban és bizonyára nem ez az egyetlen ilyen osztály.
2018. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ilyen van? Ez nem prűdség. Undorító amit művelnek.
2018. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elég idióta osztályod van. Ettől nem leszel prűd. Jól teszed hogy nem engeded, legalább tudsz nemet mondani, ami egy nagyon jó dolog! Nehogy megengedd nekik, mert hamarosan nem fognak megállni a fogdosásnál.
2018. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!