Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Indokolatlan félelem egy...

Indokolatlan félelem egy plüssállattól?

Figyelt kérdés

Barátomtól kaptam egy kiskutya plüssöt. Eleinte nagyon szerettem, de már egy ideje indokolatlan félelmet érzek ha pl pont úgy ül az asztalomon, hogy szembe velem és olyan, mintha nézne. Olyankor elszoktam fordítani, de ez érzés csak ezzel a plüssel van. Kaptam tőle már azóta mégegyet, azzal semmi. Lelkiismeret furdalásom is van miatta, mivel a barátomtól kaptam szeretni szeretném, nem félni tőle :(

Bármi ötlet hogy mitől lehet?



2018. márc. 11. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a tudatalattid valamit gyanúsnak tart benne. Nézd meg nincs-e benne rejtett kamera! :-D
2018. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 nem hinném 😂


De komolyan, lehet az nem szimpi hogy nem mosolyog, mert eddig csak mosolygó plüsseim voltak, de nem hinném, ez annál több érzés

2018. márc. 11. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj vele valamit amitől nem lehet komolyan venni. Sapkát tegyél rá, rúzsozd ki vagy valami.
2018. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vágd ki a szemét.

Varrj neki mosolygást.

2018. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért csinálják semleges arckifejezésűekre a plüssállatkákat, hogy azt az érzést lásd benne, amit éppen szeretnél. Hogyha boldog vagy, akkor abban is a boldogságot lásd, hogyha pedig szomorú, akkor a szomorúságot.
2018. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 igazából mostanában az életemben inkább a boldogság kapott helyet, hiába szeretném, akarom a szeretet látni abban a kutyusban, egyszerűen fosok attól ha a tükörben találkozik a "tekintetünk". Nagyon fura tudom
2018. márc. 11. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Rajzolj neki mosolygos szájat

Díszítsd ki szíves matricákkal

A kutyus köré tett ki a közös képeiteket

2018. márc. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

pedig aranyos mind.

[link]

2018. márc. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne fordítsd el, sőt rakd úgy direkt, hogy nézzen, és csak fogadd el, hogy úgy van, ha nem utasítasz el valamit nem alakul ki vele kapcsolatban félelmed (illetve megszűnik ha már kialakult).
2018. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
kezdődő üldözési mániád van és ezzel nem vagy egyedül. Van olyan ismerősöm aki hasonló dologról panaszkodott. El kell rakni a szekrénybe a dögöt.
2018. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!