Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit érzek pontosan a tanárnőm...

Mit érzek pontosan a tanárnőm iránt és miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnőm, akit egy éve rettenetesen megszerettem. Azelőtt csak simán szimpátiát éreztem iránta, kedvesnek gondoltam, de nem különösen érdekelt. Aztán körülbelül egy éve véletlenül, önhibámon kívül megtudott rólam valami nagyon személyes dolgot, amit nem kellett volna, de megígérte, hogy senkinek nem fog beszél róla. Azóta mintha kicseréltek volna: teljesen más szemmel nézek a tanárnőmre, rajongással tekintek rá, érdekel, mi van vele, van, hogy órákat töltök a profilján mosolyogva és csak úgy nézegetem, minden érdekel ami vele kapcsolatos. Nagyon betegessé kezd már válni a dolog. Folyton csak rá gondolok,példaképként tekintek rá, hogy pont olyan szeretnék majd lenni ennyi idősen, mint ő, mert hogy ő milyen csinos, kedves, aranyos, szép, fantasztikus kisugárzása van, és látszólag milyen szép, boldog családja. Idáig a tantárgyát sem szerettem, de a történések óta azt veszem észre, hogy teljesen elkezdett érdekelni a tárgya és szívesen készülök az órákra is. Lehet, hogy ezt a megnövekedett szorgalmamat ő is észrevette, és azt is hallottam már tőle, hogy kedvel engem, és mások szerint is nagyon kedvel, de sokszor olyan érzésem van, hogy igen, lehet, hogy viszonylag szimpatikus vagyok de már menne haza a családjához és velük lenne, és csak hátráltatom, ha vele beszélgetek. Egyébként gyakran keresem a társaságát és próbálok beszélgetni vele. Az utóbbi időkben csak rá tudok gondolni és minden egyes gondolatom ő, róla álmodok, mindenhol őt keresem, és én ezt már nagyon betegesnek érzem, de hiába próbálok bármit is tenni ellene, nem megy. Mit tegyek? Hogyan "szokjak le" róla? 16/L

2018. ápr. 16. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,de aztán kiderült,hogy nem annyira jó ember,mint kiderült...Jó nekem sose ártott,így mai napig szeretem,de már nem azzal a nagy rajongással. Az a rajongás nekem 9 hónapig tartott,mire elmúlt. Nem szabad erőltetni,jön az magától.Azzal semmi baj sincs,ha kedveled,csak ne betegesen,illetve ne úgy,hogy te kezdesz beleőrülni. :) 22/L
2018. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok...Miért érzed ezt? Lehet anyapótlékot látsz meg benne vagy keresel benne...
2018. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalam is pontosan ugyanez van
2018. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!