Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez csak engem szomorít el?

Ez csak engem szomorít el?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy az osztálytársaim tanítási idő alatt is rajta hagyják a telefonjukon a hangot, de csak akkor mikor 2-3 vagy több emberrel beszélgetnek.

Ők keresnek másokat aztán az óra kellős közepén 600 messenger üzenet hang ami engem legalábbis idegesít.

Az nem az én dolgom hogy ki kivel beszélget meg hogy ki keres kit meg hogy mennyi emberrel beszélget, de ez a nagyom feltűnően csinálják, hogy direkt csak akkor teszik rá a hangot ha több emberrel beszélnek egyszerre és így gondolom menőnek akarnak tűnni.Közben az iskolában ott hajtogatják hogy nincsenek barátai...

Ez az amiengem elszomorít hogy minél menőbbnek akarnak tűnni és mindnekivel tudatni akarják hogy mennyi emberrel beszélnek, feltűnően.

Ismerek olyan embert aki keresett, de ő nem hagyja a telefonján a hangot.


2018. ápr. 18. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod? Ha nem kotelezo lenemitani, az emberek tobbsege altalaban rajta hagyja a hangot. Tudod, hogy eszrevegyek, ha irnak nekik. A rezgest nem lehet mindig eszrevenni.
2018. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Az alapból szerintem normális, hogy lehet használni a telefont, csak úgy látom a te osztályodat már tiszteletlennek is lehet nevezni, mint a tanárok, mint a diáktársaikra nézve. Igenis odaállhatsz az osztályod elé és megkérheted őket, hogy némítsák le a telefonjukat. (lássuk be valószínűleg nem fogják) Ha, nem némították le akkor lefotózod az iskolád házirendjét az iskolahonlapról, majd azt benyújtod egy jó kiállású tanárnak vagy az igazgatónőnek, mivel minden jól megírt iskola házirendjében szerepel, hogy a diák nem zavarhatja a többi diáktársa tanulmányait. Az iskolát nem a messenger üzenetek fogadására találták ki.


Remélem, hogy megoldódik a problémád! :)

2018. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!